Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Székesfehérvár közelében...

Székesfehérvár közelében tudtok olyan lovardát ahol komolyabban lehetne díjugratni vagy díjlovagolni saját ló nélkül?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom a lovardák többségében hogy csak az időhúzás és a vonatozás megy lovaglásnál.

Ettől semmit nem fogok fejlődni.

Szeretnék komolyabban foglalkozni vele.

Sok mindent tudok már, utána néztem illetve próbálgattam más lovardába ahol edző nélkül kellett lovagolni.

De továbbra is kevés amit tudok, szeretnék fejlődni de megint megragadtam egy ponton.


Olyan lovardát szeretnék találni ahol van lehetőség fejlődésre és 1 óra oktatás 4000 forint alatt van.



2020. máj. 19. 20:59
 1/2 anonim válasza:

Saját ló nélkül nehéz. Bérlésen nem gondolkoztál még?

Egy ismerősöm Pátkára jár, ott szokott ugrani iskola lóval. Én a Fehér Patkóba járok, de ott edző táborokban van csak ezekre lehetőség saját ló nélkül.

2020. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 A Fehét Patkóból jöttem el, de most ugy döntöttem westernezek és sikerült lovat bérelnem hozzá.
2020. jún. 24. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!