Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó a ló mellé a szamár társnak?

Jó a ló mellé a szamár társnak?

Figyelt kérdés

Lóvásárlás előtt állok, van egy törpe szamaram.

(3 kutya, de nyilván az nem olyan).

Egy lóvat szeretnék, nincs időm 2re, van egy jó barátnőm is, aki jönne lovagolni.



2020. jún. 8. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
A szamár és a ló nem egy nyelvet beszélnek, ugyhogy egy rövid ideig jo társnak de mégse az igazi. Mindenképp 2 ló vagy egy ló és egy mini póni.
2020. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Eredeti válasza:
54%
Szerintem ha ló nincs, jó a szamár is! :D
2020. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Birkát, nyulat szoktak melléjük tenni társnak.
2020. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Jó a csacsi is, de szerencsésebb egy shetlandi. Az is ló, igaz kicsi, takarmányra oda kell figyelni, mert hamar elhíznak,költségben nem töb, mint a szamár.

Bár a helyzet azt adta, hogy csacsi van, akkor ő is jó társa lehet.

2020. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát a csacsi a lányomé (nyilván én gondozom), nem igazán válnék meg tőle.

De talán egy kisebb póni még beleférne.

2020. jún. 8. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Én Németországban laktam egy farmon egy ideig és ott egy ló meg egy szamár nagyon jó barátok voltak. Mindig együtt legelésztek, pedig elég nagy volt a Platz ahhoz hogy külön tegyék.
2020. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt is elég nagy a telek. Az is megfordult a fejemben, hogy ismerek pár embert és esetleg bértartásba hozhatna ide lóvat valaki.
2020. jún. 8. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A lónak ló a társa. Szüksége van rá, nyilván neked is rossz lenne csak állatokkal együtt lenni, sehol egy ember. Ha már veszel egyet akkor add meg neki, amire szüksége van. Legalább egy sheti legyen.


(Ha annyira nem akarsz másikat akkor nincs más választása a lónak, ellesz a szamárral, de jobb lenne neki lóval. Egyébként valamelyik ló fél is a szamaraktól, de van olyan is nyilván hogy imádják egymást.)

2020. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Eredeti válasza:
Ja, itt állatokról van szó ? 😁
2020. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!