Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen nyeregemelőt ajánlotok?

Milyen nyeregemelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami nem nagyon drága de a célnak megfelel. Hallottam olyat hogy szőrmés nyeregemelők ellaposodnak egy idő után és elvesztik a funkciójukat. Ti milyet ajánlotok?

2020. jún. 8. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mire kell neked a nyeregemelő?

Mennyire illeszkedik a lovadra a nyereg? Ha pont jó a nyereg és aláteszel egy nyeregemelőt akkor szűk lesz nyereg.


Tehát ajánlhatok én neked rengeteg féle fajtát de lehet hogy csak rosszabb lesz a lovadnak.

2020. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó a nyereg. Azért szeretnék nyeregemelőt venni mert egy fiatal lóról van szó aki most lett belovagolva és azt a tanácsot kaptam hogy vegyek neki nyeregemelőt mert még érzékeny a háta és így kényelmesebb mindenkinek.
2020. jún. 8. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Ha pont jó a nyereg és teszel alá nyeregemelőt akkor szűk lesz rá a nyerged ami nem lesz kényelmes a lónak.
2020. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha jó a nyereg max zselét tennék alá. Ha van egy jó cipőd, de tömést teszel bele, akkor fel törhet, viszont egy zselés talpbetéttel kényelmesebb lesz.
2020. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Istenem imádom hogy hozza nem értő emberek okoskodnak az ezeréves gondolkodás móddal..

Nyugodtan vegyél rá emelőt,hidd el hogy nem hülyék azok akik 140-150-160 versenyeznek és nem azert tesznek emelot a ló határa mert rosszat akarnak:)

Nekem van egy winderenem szerintem egyértelműen az a legjobb de ez nem olcsó viszotm használtan megéri mert rohadt strapabíró és a legjobb hat védő

Esetleg olcsóbban az acavallo ami jo! Abból van meg nekem markivagott memoriahab +zsele

De a sima zsele a legolcsóbb ha ilyen olcsón szeretnél akkor azt ajánlom de szerintem inkább használtan nézz memória hab zselet vagy winderent!

Bariszor szep meg biztos véd valamennyit de nagyon könnyen koszos lesz tönkre megy és meg össze is lapul úgyhogy nekem az nem annyira ..

Sima zsele tok jo meg olcsó is.

Memória hab magában nagyon kényelmes de ütesnel nem véd annyit . De az a lényeg bármit us veszel hogy tenyleg minoseges vegyél mert egyszeregveszed és hidd el ha vigyázol rá sokáig jo marad ,és azért egy fiatal lonak rohadt fontos hogy védje a hatat

,annyi hogy a memória hab zsele ami nekem van (az acavallos) az elég vastag úgyhogy ha tenyleg tokeletes a nyereg akkor az nem tudom mennyire jo ,ha tudsz kölcsön kérni akkor szerintem próbáld ki mindet

2020. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen! Ezzel tényleg segítettél😊
2020. jún. 9. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Szia,

Nekem hkm van,styleból. Sima bárányszőrős, nincs benne semmi extra, hogy zselé vagy ilyesmi de én nagyon szeretem. Már több mint egy éve megvan és semmi baja :D

2020. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!