Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajtát ajánlotok?...

Milyen fajtát ajánlotok? Melyik a legjobb fajta hobbilónak?

Figyelt kérdés
Egy ideje lóvásárlásban gondolkodom, így elméleti szinten feltenném a kérdést, hogy ki milyen fajtát ajánl? Nekem a foltosak a szerelmeim, valakinek van tapasztalata pintoval vagy paint horse-al? Illetve hobbilónak melyik volna jobb, aki nem lusta, de nem is annyira temperamentumos, hogy ne bírjak vele?(arabot nem vennék) Lipicai, andalúz, hucul? Kisebb akadályokat is szeretnék ugratni velük, így ugróképességet is néznék. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. júl. 8. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hobbira nem fajtát veszünk, hanem egyedet.
2020. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az első mondja. Nem kell fajtiszta ló hobbyra, hanem valami nyugodt vérmérsékletű félvért, de tisztavérű is lehet csak mentálisan és fizikálisan alkalmas legyen.
2020. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magadról is irhatnál. Magas vagy e, súlyod stb
2020. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Foltos? Könyörgöm, tarka. Szerintem beszélj az edződdel is, ő tudja, hogyan lovagolsz. Mi semmit se tudunk rólad.
2020. júl. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a kérdés csupán elméleti kérdés volt, nem szöknék egyből lótartásba. mindenképpen megfogadom a tanácsot, miszerint természetesen egyedet fogok nézni, nem pedig fajtát. 3-as, 4-es, nem direkt tanácsot kértem, hanem véleményt a fajtákról, ha esetleg valakinek van velük tapasztalata.
2020. júl. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!