Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek, ha a lovam nem...

Mit tegyek, ha a lovam nem kóstolja meg a Horslyxet?

Figyelt kérdés

Nem erőltetek én rá semmit, nyilván ha annyira vonzó lenne neki az illata, akkor megkóstolná, de lehet hogyha rá tudnám bírni, hogy belenyaljon, akkor bejönne neki. :D Szóval ide kérek szépen minden praktikák, turpisságot, hogy hogyan szerettethetném meg a lóval ezt a nyavalyát.:)


(Mielőtt belém állna mindenki, hogy ilyen cukros ragacsot szeretnék adni a lovamnak, mondom, hogy végső elkeseredésemben vettem ezt a fokhagymás Horslyxet még a nyár folyamán, hátha valami csoda folytán egy kicsit mérséklődik a legyek száma, most pedig ha egy mód van rá, örülnék, ha elfogyna és nem csak állna a szekrényben.)



2020. okt. 29. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek sem akarta elsőre, mindig megkínálgatta vele, megmutatta neki hogy a másik ló is nyalja, és lassan rászokott.
2020. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Tudtommal szénát meg szalmát esznek, esetleg kockacukrot.
2020. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Én ott hagynám neki egy kicsit úgy,h nem vagy ott,vagy nem lát.

Lehet,h csak ember közelében nem eszi meg!


Anais255

2020. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyéim se kóstolták meg, én azt csináltam hogy az ujjamat jól bedörzsöltem horslyxel és ott a szájszegletnél betettem az ujjam a szájába a nyelvéhez és úgy megérezte a horslyx ízét és nagyon ízlett neki, utána egyből elkezdte nyalni és azóta már alig lehet elvenni előle:)
2020. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

A Horslyx alapból nem “cukros ragacs”. Rengeteg vitamint, ásványi anyagot és még sok hasznos dolgot tartalmaz a lovak számára.

#2- es nagyon rosszul tudod. Szénát esznek csak. A szalmát alájuk tesszük jobb esetben illetve a kockacukor rohadt egészségtelen számukra. Kis mennyiségbe, néha néha se adnék a lovamnak.

#3- as A Horslyxet tilos ott hagyni felügyelet nélkül a lovaknál!

A kérdésre is válaszolva, nekem egyből rákaptak a lovak. A likitet viszont az egyik nem akarta nyalni. Nagyon sok időbe telt mire rájött mit kell vele kezdeni. Az utolsó ötlete hasznos lehet és segíthet. Illetve ha van rá lehetőséged próbáld meg egy másik lóval aki nyalja és mutassa meg neki, hogy mit kell vele csinálni.

2020. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

3 vagyok!

Nem úgy gondoltam,h ott hagyod neki örökre,hanem úgy ,h egy kicsit arrébb mész vagy ilyesmi!!!


Anais255

2020. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!