Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovak hintóba fogása?

Lovak hintóba fogása?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki letudná nekem írni részletesén, hogy hogyan kell BE és KI fogni a lovat a hintóból?

Mivel iskolai tananyag de mivel nincsen suli a Covid miatt ezér nekünk kell megoldanunk...de neten sehol nem írják részletesen! Előre is köszönöm ha valaki segít!



2020. nov. 20. 05:48
A kérdező szavazást indított:
Lovak
Hintó
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Végignéztem, a zenei aláfestés borzalmas.

2020. nov. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott a tavaszi karantén alatt az alsós fiam környezet redmentás dolgozata, ahol a patkolás tizenvalahány lépését kellett sorba tenni... Mint utóbb kiderült, a könyv digitális változatában volt egy videó, abból kellett volna kijegyzetelnie és megtanulnia. Persze aki készítette az alámondást az még életében nem csinált ilyet, így aztán értelmetlen volt az egész felsorolás.

Hogy a kérdésre is válaszolják: nézd meg, van-e esetleg nálatok is digitális változata a könyvnek, talán abban szerepel ez is.

2020. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Youtube….

https://www.youtube.com/watch?v=oCtLVc4kdJU

https://www.youtube.com/watch?v=q8RPM42rSc4


Amúgy ha kimész egy lovardába ahol fogatoznak is, akkor szívesen megmutatják megtanítják a gyakorlatban is. Nyíregyházán tudok helyet, ahol segítenek. De ha Pest környéki vagy, akkor keresd Nagykátán Bozsik Józsiékat ők is segítenek.

2020. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megtudtam csinálni😊🙏
2020. nov. 20. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!