Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak engem borítanak ki a...

Csak engem borítanak ki a divatlovasok? Egyáltalán jól értelmeztem a fogalmat?

Figyelt kérdés

Szóval a fogalmat én úgy értelmeztem, hogy ezt azokra a kiscsajokra használják, akik néha kijárnak lovagolni, előadják mekkora lovasok, de igazából lovagolni se tudnak rendesen. Aztán ha olyan a család még lovat is vesznek nekik. Meg tanácsokat adnak rendes lovasoknak, na ez az, ami végképp kiborít.


Javítsatok ki, ha tévedek, vagy tegyetek hozzá valamit, stb.


Szóval engem az ilyenek borítanak ki. Titeket?



2020. nov. 24. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Miért baj az, ha valaki nem tud lovagolni és csak arra van igénye, hogy néha lovagoljon? A család meg lehet ért is hozzá, ha lovat vesznek otthonra.

Szerintem féltékeny vagy valakire.

2020. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha létezik is ilyesmi ártalmatlan dolog, soha rosszabbat, inkább ezt csinálják divatból, mint sok minden egyebet, amiket most hagyjunk. Meg aztán lehet, hogy elkezdik divatból csinálni, aztán tényleg beleszeretnek a lovaglásba. Szóval nyugi.
2020. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Mint pl Markó Rebeka :D
2020. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#1 Nem szegény családból származok, van is két lovam, akiket a szüleim vettek, szóval nem tudom kire lehetnék féltékeny. Én nem arról beszélek, amikor értenek hozzá, hanem a 0 fogalom-sok pénz kombiról. Ha pedig arra van igénye, hogy néha lovagoljon, akkor csinálja, de nem kell ahhoz saját ló. Tanácsokat meg szívesen fogadok, de nem olyanoktól, akiknek 0 fogalmuk ról,
2020. nov. 24. 16:48
 5/23 A kérdező kommentje:
*róla.
2020. nov. 24. 16:50
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Engem a divatkutyások borítanak ki!
2020. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Huuu azok engem is
2020. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Én pl. irigylem azokat, akik megtehetik, hogy csak úgy vesznek egy lovat. De nem velük van bajom, hanem a saját anyagi helyzetemmel.
2020. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Engem az borít ki, hogy egyesek mindenbe beleütik az orrukat, amihez semmi közül, aztán kiírják ide és általános egyetértést várnak
2020. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Tevenyereggyarto ***** válasza:
93%
Szerintem a kérdező azokra a “tipikus” újgazdag faszagyerekvagyok féle családokra gondol ahol a lány kb heti egyszer elmegy lovagolni s már osztogatja facebookon meg egyéb helyeken ,hogy ő milyen nagy lószerelmes/ lovas stb. Közben pedig ossza az észt 0 tényleges tudással a hozzáértőknek. Ez nem csak lovas vonalon hanem szinte mindenhol az életben előjön. Ilyesmi “jelenségnek” neve is van, asszem Dunning-Kruger effektusnak hívják. És amúgy tényleg érdekes jelenség mikor az ember elkezd megismerni valamit akkor arról hajlamos magabiztosan beszélni, majd ahogy egyre jobban megismeri azt a valamit úgy szép lassan kitárúl előtte ,hogy mennyire nem érti és (jobb esetben) visszább esik a magabiztosság.
2020. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!