Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas történeteitek ?

Kérlek segíts !!! kérdése:

Lovas történeteitek ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne hogy kinek mi a lovas karrieres történe. Mindenkiét elovasom. Nagyon érdekelne:) Engem senki sem hallgat meg mert a társaságomat nem érdekli. Hátha más is ilyen cipőben jár.Ráadásul elég kíváncsi agyok :D

2021. jan. 17. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudok írni de a tiéd engem érdekel😄
2021. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz környezetbe kerültem alsó tagozatban, és amúgy is évek óta csak lovagolni szerettem volna. Anyumék elvittek felső tagozat előtti nyáriszünetben lovagolni, és habár az első helyemen is elég sokszor megtörtem az emberek miatt, a lovak társasága megmentett, így elköteleződtem mellettük. Megmentették az életem, így ezt kötelességemnek érzem rájuk szánni.
2021. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3mas vagyok. Pont így voltam vele, mint te. Beszélgethetnénk lovas dolgokról akár hosszabb távon.. Ha benne vagy, írj privit :)
2021. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én történetem elég semmilyen :D de azért itt van : a legjobb barátnőm kiskora óta lovagolt és 2019-ben poénból kitaláltam hogy miért ne menjek e el egy edzésre. Sosem vonzottak a lovak, és nem is érdekelt a lovaglás. Majd elmentem az első edzésre. Bevoltam fosva de élveztem. Aztán csak úgy elkezdtem járni . Mindig a legvadabb lóra kényszerültem ülni,(csikó) de most már annyira összeszoktunk hogy nélküle nem tudnék létezni sem.Sokszor azon gondolkozok hogy nem is lovagolni szeretek, hanem csak a lovakat szeretem XD
2021. jan. 18. 11:11
 5/6 Felhasznalo vagyok válasza:
100%

Nekem mindig is szerelem állatok voltak a lovak, osztálytársam lovagolt, és megkértem, hogy meséljen. Ez ilyen másodikban volt, akkor el is mentem. Szokásos volt a menet: futószáron egy pónin. Saját kobakom nem volt, de ápolóst már vittem. Nagyon nagy sikerélmény volt, az egyik tulaj, aki oktató is, megnézett, de nem sokáig volt ott. Lényeg, meg lettem dicsérve. Ekkor még csak kéthetente jártam.


Utána kb 1 évvel egy táborban átkerültem a nagy osztályba, aminek a lényege, hogy nincs futószáras, meg ott már mindenki tud önállóan menni. Voltak pónik meg lovak is ott, szóval itt volt lehetőségem először lóra ülni.


Aztán már tábor után néhány hónappal átkerültem rendesen is a nagyokhoz.


Igazából sosem voltam kifejezetten béna, csak nem voltam elég határozott. Egész sok idő után egy táborban felültem egy lóra, aki egy lenyugdíjazott ugróló. Miután abbahagyta a versenyzést raktak bele egy csikót, majd iskolaló lett.

Elég temperamentumos és kemény szájú makacs ló volt, ezért olyan 10 ember volt, aki már ült rajta (mármint iskolalóként). Tehát akkor ez nekem egy új mérföldkő volt.


Előtte volt már egy nagy kedvencem, egy herélt, akit imádtam, de utólag azt gondolom, nem volt köztünk sosem olyan mély kapcsolat.


Szóval volt ez a kanca, első lovaglásra szerelem volt. Rengeteg mindenre megtanított, többek közt küzdeni és feltétel nélkül szeretni. Nagyon kötődtünk egymáshoz. Én vele kezdtem a versenykarrieremet, és most már én az övé, ő az enyém. Aki ismer minket, tudja, hogy a mi történetünk egy világklasszis szerelmi dráma lehetne... sok nehézséggel - mint a kólika - kellett szembe néznünk, de most itt vagyunk egymás mellett, és a világ összes pénzéért sem engedném el a patáját.

2021. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos. Még rengetek sok boldog évet kívánok nektek és sok sikert a jövőben. <3
2021. jan. 27. 12:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!