Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül most egy herélés?

Mennyibe kerül most egy herélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van jelenleg egy eladó ugró lovam abszolút nem csődörös van is rá jelentkező bőven viszont mindenki jön a dumával, hogy a herélés ennyibe meg annyiba kerül és azt engedjem el mert neki herélt kell és az első, hogy kasztráltatni fogja... Hallottam már 120.000-ről is illetve 150.000-el is be próbálkoznak. Valóban ennyire drága vagy csak engem szeretnének megvezetni ennyire, hogy ennyivel olcsóbban adjam!? (Utoljára 7 éve heréltek nekem lovat az akkor 35.000 volt így nem tudom a jelenlegi árat)
2021. jan. 19. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
150+. Számla kell? Orvos csinálja? Mert ha 2 nem a válasz, akkor olcsóbb.
2021. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen egyes! Annó a csikónkat amikor fedeztettük direkt alaposan választottunk hozzá orvost, hogy ne maradjon bent mellékhere meg ne legyen baj stb. akkor úgy 60-70 ezer volt, és még mondták is nekünk hogy miért tettünk bele ennyi pénzt, milyen drága a doki.
2021. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, az "annó" az 2 éve volt
2021. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
úristen, mégegyszer 2es vagyok :,D , nem fedeztettük, hanem heréltettük
2021. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem az enyémet, hanem az ismerősöm csikóját tavaly fektetve, altatásban, lóhoz értő doki 50ezer körül herélte.

150ezret ne engedj le szerintem emiatt. Max. ők pesti árakkal számolnak, de szerintem ennyibe még a klinikán se kerül azért, úgyhogy inkább csak bepróbálkoznak.

2021. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 20. 00:06
 7/7 EAdri93 ***** válasza:
Az én állatorvosom akiben 100% megbíztam/megbízok itt vidéken (Pest megye, Tápió vidék) 2013 ban 25 ezerért csinálta. Mai áron 50 ezer ft . Nem az ár a fontos hanem a jó doki aki érti a dolgát. Ismerek olyan dokit aki 50 ért herél de eddig 5 ből 5 lovat megdöglesztett.... altatni sosem altatnak, bódítanak. Nekem a csikót 8hósan fekve, bódítva herélték, semmi baja nem lett. Neccesebb ha nem száll le a here, vagy csak az egyik. És csak hodegben szabad, késő ősz, tél, kora tavasz. Nyáron semmiképp. Amelyik doki azt mondja hogy nyáron is lehet az nem lelkiismeretes csak pénzhajhász
2022. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!