Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapest közelében lovarda...

Budapest közelében lovarda versenyzési lehetőséggel?

Figyelt kérdés
Budapesten, vagy a közelében keresek olyan lovardát, ami tömegközlekedéssel megközelíthető, és ahol lehetőségem lenne komolyabb szinten megtanulni lovagolni, REV-re felkészítenének, és esetleg kisebb versenyekre is tudnék menni, saját lovat 1-2 év múlva szeretnék majd.

2021. febr. 21. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemzeti lovarda, Honvéd lovarda, hirtelen ezek jutottak eszembe.
2021. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honvéd lovardába nem szeretnék járni, ez a fix időpontos rendszer nekem nem tetszik így munka meg suli mellett. Nemzetiben meg úgy tudom, hogy nem nagyon van már minőségi oktatás, talán egy edző van. (Nem mellesleg a lovak még látásból sem ismerik a füvet, legelőt.) Előny lenne, ha terepre is tudnék menni.
2021. febr. 23. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Esélytelen.

Vagy túl van arazva, vagy nincs normális lovuk vagy szánalmas infrastrukturalisan. Mind a felszereltség, mind az odajutas...

2021. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így konkrét helyet nem tudok mondani, mert nem pesti vagyok, de azt tudom ajánlani, hogy menj el minél több lovardába, nézd meg, próbáld ki, saját magad tapasztald meg a körülményeket és így fogsz majd tudni dönteni. Ne azt nézd hogy másnak melyik hely vált be, hanem azt, hogy neked melyik a jó. Én sok lovardában jártam már, volt olyan is hogy valaki nagyon dicsért nekem egy helyet, elmentem kipróbálni és hát nagy csalódás ért, de az ismerősömnek meg bevált a hely, nekem viszont nem jött be az az oktatás mert kb.csak a pénzre mennek és arra, hogy minél tovább járj oda. Most viszont egy fele olyan puccos helyre járok, viszont nagyon jó az edző és a lovak is. Esetleg Facebookon lovas csoportokban érdeklődj, hogy ki vállal REV -ra felkészítést és melyik lovardában. Remélem tudtam segíteni.
2021. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, találtam normális lovardát. Kicsit többet fizetek érte, de nekem megéri a színvonalas oktatásért cserébe.
2021. márc. 23. 23:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!