Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Varázslovas SE vélemények?

Varázslovas SE vélemények?

Figyelt kérdés

Az ecseri varázslovas egyesületről mi a véleményetek? Bértartás és oktatás is érdekel, ár és minőség is.

Köszi szépen!



#lovaglás #ló #lovarda #bértartás #Varázslovas sportegyesület
2021. márc. 15. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3-4 éve voltam ott pár alkalommal, mert az előző lovardám nem volt jó, de ezt is otthagytam, mert western lovarda, és díjugratni szerettem volna. Egyébként nekem szimpatikus volt, egy bácsi tanított. Amikor átmentem, már egyedül mentem, de visszatettek futószára, mert volt pár tartáshibám. Olyat is csináltunk, hogy egy papírzsepit tettek a térdem és a nyereg közé, és nem eshetett ki. Ha kiesett, futni kellett egy kört:D Egyébként szerintem jópofák nagyon. Előny, hogy van fedeles is. Ha westernezni szeretnél, szerintem jó hely.
2021. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizony, én is jókat hallottam róla, westernben ott vannak.
2021. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég kezdő vagyok még és csak hobbiból érdekel, de tanultam már pár évet, ilyen alapszinten mekkora különbség van western és nem western között? Illetve árat tud valaki?
2021. márc. 17. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen 1900 ft körül volt azt hiszem fél óra. Azóta nem tudom változott-e.
2021. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van bőven különbség. Western szakágak a cowboy élet elemeit tükrözik, míg a nem western szakágak merőben különböznek.


Az ülés, kéztartás,testtartás is különböző mivel a nyereg funkcionalitasa is merőben különböző.

2021. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem amúgy a western érdekel, és azon belül a trail class, ami elvileg az angol szakág díjlovaglásának felel meg, de teljesen különbözik.


Amúgy angol szakágba a díjlovaglás ami érdekel, de láttam mindkét versenyt. A trail class a cowboyok munkáinak elemeit gyakoroltatja be.

2021. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!