Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó ló állatorvos Nógrád megyében?

Jó ló állatorvos Nógrád megyében?

Figyelt kérdés

Nyár elején tervezünk lovat venni.

Ismertek olyan állatorvost aki kijön megnézni, megvizsgálni velem a lovat?

Egyébként kb. mennyibe kerül egy ilyen alapos kivizsgálás, ha az utazási költségeket nem nézzük?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. márc. 18. 06:27
 1/7 anonim válasza:
83%
Hol?
2021. márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szécsény, Pásztó környékén élőt keresek elsősorban, de a lóvásárláshoz teljesen mindegy, hogy Nógrádon belül hol él, úgyis kifizetjük neki az útiköltséget. Csak azért írtam, hogy megyén belül legyen, hogy ne az ország másik felén élő orvosokat írjatok.
2021. márc. 18. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket, ők biztos tudnak bővebb tájékoztatást adni hogy mennyi ft egy ilyen vizsgálat és hogy a közeledben van-e ilyen állatorvos.


[link]


[link]


Érdemes elolvasni ezt a cikket is:


[link]

2021. jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Észak-Magyországi területen találtam még őket:


[link]


De amúgy bebattyogsz a településeden lévő állatorvoshoz és megkérdezed foglalkozik e ló adás-vételi vizsgálattal röntgen esetleg ultrahangos szolgáltatással is mert ha drága akkor a lábát mindenképp kell röntgenezni de szerintem nem csak akkor ha drága a ló illetve az ultrahangos vizsgálat akkor kell ha vemhes a ló.


Vagy ha nem foglalkozik ilyesmivel az állatorvos akkor kérsz tőle infot hogy a közeledben ki foglalkozik vele.


Az első kérdésed óta nem sikerült állatorvost találnod?

2021. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2013-as kérdést találtam aminél azt írták, hogy kb. 10-15 ezer forint de ez a műszeres nélküli kiszállási díj és ezt 2013-ba írták.


Belinkelem neked de ezt se vedd készpénznek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__4314293-egy-a..


Kérdezd meg azokat akiket linkeltem, ők állatorvosok illetve a településeden lévő állatorvost ők tudnak pontos infot adni.

2021. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

#4 A kérdés kiírása után családi okok miatt abbamaradt a lóvásárlási projekt egy időre, ezért nem is keresgéltem állatorvost. Most újra ott tartunk, hogy elkezdtünk lovakat nézegetni, keresgélni, ezért emeltem ki újra a kérdést :)

2021. jún. 2. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja.
2021. jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!