Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a linkben...

Mi a véleményetek a linkben szereplő nyeregről? Megéri az árát? Strapa bíró? Ugrásra ajánljátok? Tényleg hamar tönkre megy a szintetikus anyag a nyergen?

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszi;

Anais



2021. márc. 31. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Viszonylag hosszúéletű darab lehet, ugrásra hobbiszinten ajánlanám. Nem mondanám túl kényelmesnek, sem a ló, sem a lovas szempontjából, de használható.

Ár-érték aránya viszont nem túl jó, ennyi pénzért én inkább szétnéznék a használt nyereg piacon és vadásznék egy szuper kis régebbi, bőr ugró vagy univ. nyerget, mondjuk egy Stübbent. Újonnan nyerget venni sajnos nem éri meg, de szerencsére számtalan használt közül lehet válogatni.

2021. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval, igaza van.

A szintetikus anyag nem megy egyébként hamar tönkre, HA jó minőségű a nyereg. Amennyiben ragaszkodsz a szintetikus nyereghez akkor Wintec-et vagy annál jobbat válassz. Daslö, Norton és társai szerintem nem valami hosszú életűek.

2021. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ez az ár esetleg jobb?

nem szeretnék használt nyerget

2021. márc. 31. 19:34
 4/9 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 1. 07:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanúgy Daslö. Ebből az árból már veszel egy használt, de jó állapotú Wintecet. Pedig a Wintec fényévekkel jobb minőség (új ára 200ezer felett van). Bár tudom írtad, hogy nem akarsz használt nyerget. Viszont akkor százezrekbe fog kerülni egy jó minőségű nyereg.

A nyereg nagyon fontos, nem éri meg olcsóval kísérletezni, mert ha tönkreteszi a lovad hátát, akkor sokszorosát fogod elkölteni állatorvosra.

2021. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyeregből én csak a használt de jó minőségűt ajanlom... tudom, hogy írtad, hogy nem szeretnél, de hidd el ugyanennyi penzert egy sokkal jobb nyerget is tudsz venni. Amugy ez a nyereg nem olyan rossz, ilyene van egy barátomnak, nem olyan kényelmes lovasnak se, lónak mégkevésbé, de annyira nem rossz.
2021. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szintetikusat akarsz szerintem megéri. Nekem is ilyen van, kb 2 éve és nagyon szép állapotban van nincs különösebb baja. Szokni kell, hogy ilyen az anyaga viszont ár- érték arányban szerintem jó nyereg. Ennek ellenére ha én most vennék nyerget lehet, hogy inkább szétnéznék a használt, márkásabb, bőr nyergek között.
2021. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt vesz6em meg, de még válogatok!
2021. ápr. 11. 07:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez jó nyereg. Strapabíró. Én ezt használom több mint 1,5 éve. Semmi baja nincs
2021. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!