Kezdőoldal » Állatok » Lovak » BaRo lovasudvar Cserkeszőlőn...

BaRo lovasudvar Cserkeszőlőn vélemények? Vagy más lovardák a környéken?

Figyelt kérdés
Lovardát keresek és ez volt a legközelebbi normálisnak tűnő hely valaki járt már ott? Ha igen akkor milyenek az árak?Oktatók? Lovak? Bármilyen info jól jön! Illetve a környéken tudtok jó lovardát?

2021. ápr. 5. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Jó hely
Talán/nemtudom
Semmiképp
Nem ismerem de jónak tűnik
Nem ismerem de nem is szimpi
Tudok egy jót a környéken :D
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elsősorban az a kérdés, hogy mi a célod a lovaglással? Csak hobbizni és élvezni szeretnéd, vagy versenyeznél, esetleg megélhetési szándokod is lenne a lovakból?
2021. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először megszeretnék tanulni lovagolni ha pedig szeretem és jól megyszeretnék megtanulni díjugratni is
2021. ápr. 5. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Ugratni lehet hobby szinten meg lehet komolyan versenyekre meg tényleges szaktudásért is lehet menni. ha hobbi szintre szeretnéd szerintem (habár nem ismerem, csak ránéztem az oldalukra) szerintem megfelel, aranyos közösségnek tűnnek. A covid miatt a lovardák többsége most nem fogadhat mint kezdő lovast (csak a versenyzők és a bértartók járhatnak ki hivatalosan). Az infrastruktúra szempontjából hibzik kicsit, úgy látom nincs akadályparkjuk, a szaktudásukról meg igazából nem tudok biztosra mondani, de amúgy hobbyzásra és az alapok megtanulásra valószínűleg alkalmas hely :)
2021. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha majd mennek az alapok és tetszik is a lovaglás majd lovardát váltok egy messzebbi, jobb helyre fogok járni.
2021. ápr. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!