Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Parlagfűvet adhatok-e a lovamnak?

Parlagfűvet adhatok-e a lovamnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adhatsz, ha megeszi, végülis a parlagfű nem mérgező.

Az más kérdés, hogy az elkorcsosult ember allergiás a pollenjére.

2010. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Képzelheted ha a pollenek bejutnak a szervezetébe mi történik! Nem szabad!

Lovas lány

2010. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 peter220 válasza:
40%
Jó vólna le legeltetni de nemigen eszi még a liba se inkább le tapossa, meg nem büntetnék, hamiskás vádakkal a gazdákat, ha nem kaszálják. De az üzemanyagot nem biztositják hozzá csak 400%_os áron. De az érzékenyekkel gyomláltatnám, hogy edződjenek hozzá! Kutya harapást szőrével gyógyitjuk. A gazda miértnem allergiás? Nyilván mivel mindenapérinkezik vele. Másképp ő se tudná le kaszálni semmivel. De sok jó pénzt hoz ezeknek a rablóknak, értsd végkielégítés lakás, muna biznisz!
2010. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Más vélemény:


[link]

2010. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9:59 szerinted tehet róla aki allergiás rá ? én pl. az vagyok, falun nőttem fel, a szabadban, még azt sem mondhatod hogy azért mert városi vagyok. mégis úgy feldagad tőle a szemem hogy alig látok és csak a kalcium injekció segít! bárcsak te is allergiás lennél kigyomláltatnám veled abban biztos lehetsz.
2010. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Sajnáljuk az allergiásokat, de nem biztos, hogy a parlagfű az oka "mindennek" (olyan arányban sem, ahogyan bűnbakot csináltak belőle).

A fenti hivatkozást érdemes elolvasni...

(van aki a központilag előadott dogmát eszi meg, van aki a parlagfüvet)

2010. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a belinkelt szövegre: "A búzára, a búzából készült ételekre a lakosság 90 %-a, a szarvasmarha tejére és az ilyen tejjel készült tejtermékekre a lakosság 80 %-a allergiás" nah ez tuti nem igaz. és ezzel kétségbe vonta a többi rész szavahihetőségét is.
2010. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki, bár lehet nem eszi meg. Nálunk a legelőn kihagyják az étrendjükből
2010. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem fogja megenni. Mi próbáltuk etetni, de nem ették a legelőn is van egy két szál azt se bántják, szóval nem szeretik a lovak.

Jobban jársz, ha levágod és eltüzeled.

2010. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha mást nem kap megeszi de ha csak azt kapja éhenhal
2010. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!