Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A fekete-fehér színű akadályru...

A fekete-fehér színű akadályrudat jól látja a ló?

Figyelt kérdés
Lesz kék-fehér színű, sárga-fekete, piros-fehér illetve még a fekete-fehér színen gondolkozom ami szerintem nagyon jól néz ki, de viszont ha a lónak nem feltűnő a szín akkor felesleges lenne olyanra festeni csak mert jól néz ki
2021. ápr. 27. 19:10
 1/3 V0dk4_MASTER válasza:
19%
Nem
2021. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Nézz olyan rudakat, amik ijesztőek lehetnek a ló számára. A hófehér, vagy fekete akadályok is nagyon jók, a ló megtanulja látni a fehéret és figyelni.

Nagyobb versenyeken egyre elterjedtem hogy nem többszínű, hanem egyszerű egyszínű rudakat használnak, kéket, talajszínűt, hogy becsapja a lovakat. Persze a színes rúd is jó.

Például a citromsárga-fehér igen megtévesztő lehet, ezért jó gyakorlásra.

Azon kívül olyan színűek kellennek, amiket megnézhet a lovad, sok ló nézi a kéket, de láttam már olyat is ami a pirosat, szóval ez lófüggő is. A nagy fehér palánkok, benne valami kék pacával is ijesztőek lehetnek (bár tudom most rudakról beszélünk).

2021. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
nézd meg, hogy az olyan versenyeken, amin indulni szeretnél a közeljövőben, milyen színű rudakat használnak, aztán fesd olyanra
2021. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!