Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud jó lovardákat...

Valaki tud jó lovardákat Miskolc közelében?

Figyelt kérdés
Szeretnék újból lovagolni. Régebben jártam kb.1,5 évig és most szeretnék megint lovagolni. Lehetőleg olyan lovardát keresek ahol tényleg tudok fejlődni és esetleg majd versenyezni is. Jöhet vélemény vagy ajánlás, bármi.

2021. máj. 18. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miskolc közelében rengeteg lovarda van. A Király hegyen a Balogh Liget lovasklubb, Az Avason a Dante, Miskolcon a Hejőmenti, Berentén a Hajnalcsillag lovasegyesület, Tokajban az Appel lovaskert, így amik most hirtelen eszembejutottak. Szóval van lehetőség. Én a Balogh Ligetről tudok nyilatkozni, privátban mesélek szívesen.
2021. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. A Dantét nem ajánlom, hallottam elég komoly dolgokat róla, és nem ajánlom, rendszeres látogatói a rendőrök a lovardának... A Balogh Ligetben most új edző van, nagyon kedves fiatal, és jól is oktat, + pont hogy van fedelese, és a kiláás igy gyönyörű, tereplehetőségek a legjobbak. A Hejőmenti egy hatalamas komplexum, van fedeles, de nekem az oktató nem volt szimpatikus. Berentén nagyon kis családias a környezet, de nincs fedeles. Appeléket meg vagy imádják, vagy nagyon nem szeretik, van egy sajátságos stílusuk.
2021. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont, mindenki maga dönti el, hol szeretne tanulni, ajánlom hogy nézd meg, és látogass el az összesre, és amelyik a legjobban tetszik, megfogott oda járj. Van ismerősöm a Dantéban, ő imádja, mindenkinek más az ízlésvilága.
2021. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csak a dantéban voltam, arról tudok írni. szerintem ott nem jó az oktatás egy bizonyos szint fölött, de akkor azt már te is észre fogod venni. viszont kezdőknek tökéletes
2021. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2.

Miért? Nincs műszaki a lovakon? :)

2021. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!