Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Farok fehérítő sampon?

Farok fehérítő sampon?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszerezni a lovamnak valamilyen fehérítő sampont a farkára.

Régen láttam az Equistar oldalán a Smart grooming super blue nevű fehérítő “szérumot” vagy nem is tudom hogyan nevezzem, mivel az nem sampon volt. Szerettem volna olyat rendelni, de jelenleg nem elérhető😔

Nem tudom mi lenne hatásosabb inkább ilyen sampon szerű vagy hasonló mint amit néztem, hogy vízben fel kell oldani azt a kis port és beáztatni a farkát?

Bármit meghallgatok, hogy kinek mi vált be a legjobban!



2021. máj. 22. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én a Swarzkopf hanvasító szamponját szoktam használni. Lilás-kékes színű csomagolásban van, és ősz emberek pózolnak rajta. A Rossmannban vettem viszonylag jó áron.
2021. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kettes ( 14:41), embernek való sampon ugyanúgy mehet lóra is ? Hallottam már, hogy van aki lóra is használ emberi sampont, de én eddig még nem mertem kipróbálni.
2021. máj. 22. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Mi wu2-vel mossuk a lovakat, a fehér szőrökre meg a Schwartzkopfos hamvasító megy. Kicsit rajta kell hagyni, de nem sokáig, mert lila lesz.
2021. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
vegyél lila sampont, az nagyon szépen fehérít
2021. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!