Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas emberek! Seegítenél,...

Lovas emberek! Seegítenél, mennyit érhet ez a könyv?

Figyelt kérdés

[link]


Örököltem, én nem vagyok lovas. Azt hittem jó ha kapok érte 3000 Ft-ot, de most erre akadtam.


?


2021. máj. 26. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Meglehet, hogy ennyi az eredeti ára.

Ha csak egy egyszerű, normál könyv lenne, akkor olyan 7-8000-ért, esetleg 5000-ért hirdetném meg.

Viszont ezt már nem gyártják, ha jól tudom, úgyhogy lehet hogy valakinek többet is megér.

Próba szerencse, viszont meggazdagodni nem fogsz belőle, szerintem 10-15000 felett nem fognak érte adni.

2021. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem meggazdagodni, minél gyorsabban szeretnék megszabadulni a holmiktól, azért kérdezem. Köszönöm, meghirdetem 5-ért.
2021. máj. 26. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevés lesz érte, 10e alatt nem adják antikváriumban sem. [link]
2021. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Uhh, köszönöm a gyors választ!


És akkor mit javasltok, mennyiért és hol hirdessem?

2021. máj. 26. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bemész egy antikváriumba, ott beveszik bizományba, de pénzt csak akkor kapsz érte, amikor el tudják adni. És természetesen nem ennyit, ők sem dolgoznak vele ingyen.

A legjobb, ha felrakod ingyenesen használható értékesítési portálokra, akár a fb. marketplace-ére is.

2021. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg 5-10 ezer körül hirdetném meg. Nem ismerem a könyvet, mondjuk elég vaskos a 320 oldalával. Mondjuk jó lenne látni a tartalmát, mert az ilyen könyvekben ahol mindenről is szó van, inkább ismertterjesztő, mint lovas szakmai. Egy 8-12 éves gyerek biztos örülne neki vagy egy lelkesebb laikus.

Hirdesd meg jófogáson, esetleg Facebook marketplace-en, lovas csoportokban.

2021. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lótartás, lovas szakágak talán, ismeretterjesztő. Ezek szerint akkor mégsem olyan profi. Oké, akkor maradok az 5000-nél, nem fogok ránézni.😅



Köszönöm!

2021. máj. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!