Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A fehér lovaglónadrágot sima...

A fehér lovaglónadrágot sima edzéshez is “normális” hordani mint egy pl kéket, , vagy csak versenyre szokták?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát fizikailag lehet hordani fehéret itthonra is, persze, de alapvetően egyáltalán nem praktikus, mert csak összemocskolódik. Versenyre mindig jól jön ha van pótgatya, ráadásul a legtöbb fehér gatya már csak ezért is drágább színes másánál, mert azt úgy is muszáj megvegye az ember, ha versenyezni akar. Nyilván van kivétel, de legtöbb esetben anyagilag sem praktikus, nem csak arról beszélve, hogy tiszta mocsok lesz, ami elkerülhetetlen.
2021. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Még a nyereg is megfogja a fehér nadrágot.
2021. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
én csak versenyre használom, még senkit nem láttam edzésen fehér nadrágban
2021. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha van több fehér nadrágod, tehát az egyik tönkre megy akkor van tartalék, szerintem simán lovagolhatsz benne, ha az tetszik, nincs erre külön szabály abban lovaolsz amiben szeretnél(bizonyos kereteken belül) én még nem tapasztaltam olyat, hogy bármelyik lovaglógatyámat megfogta volna a nyereg de ha egy fehéret megfog akkor egy szürkét vagy kéket is megfogja.
2021. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan színű nadrágban lovagolsz edzésen amilyenben akarsz, viszont tényleg nem praktikus, mert nagyon könnyen koszolódik és macerás mosni, ráadásul ló mellett könnyen szerzel olyan foltot, ami nem jön ki.
2021. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, miért lettem lepontozva? Én csak leírtam, hogy nyugodtan felveheti, nem hiszem hogy bárki is leszólná, hogy úristen fehér nadrág van rajta. És egy normális ember nyilván tisztában van azzal, hogy könnyebben koszólódik egy fehér mint egy fekete szval a kérdező gondolom nem erre volt kíváncsi
2021. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy koszolódik, csak arra voltam kíváncsi hogy normális e fehéret hordani, vagy az olyan mint foci meccset játszani blézerben
2021. jún. 7. 19:28
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
6os vagyok, mivel lovagló gatya nyugodtan hordhatod haneked ez tetszik semmi akadálya, aki meg emiatt lenézne vagy nemtudom az nemnormális
2021. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne? A szolgák majd kimossák és kész.
2021. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Természetesen de mint a többiek is mondták sokkal koszosabb lesz és sokkal macerásabb is mosni meg tisztán tartani de amúgy hát mondjuk egy versenyen tönkrement egy fehér lovaglónadrágod . mondjuk foltos lett akkor nyugodtan
2021. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!