Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Katlan bértertás?

Katlan bértertás?

Figyelt kérdés
A katlan lovarda milyen? A lovasoktatás és az edzők is érdekelnének, illetve a bértertás. Mennyibe kerül a bértertás, hogy bánnak a lovakkal, mennyire van sok ember, van e fedeles, és minden információ amit tudtok írni nagyon sokat segítene :)

2021. jún. 13. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Hívd fel őket, mindenre tudják a pontos választ.

Nem hiába van telefonszámuk.

2021. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs lovam, de érdekel, hogy milyen a lovarda, mert ha majd egyszer lesz akkor lehet, hogy odavinném. És legfőképp tapasztalatokra lennék kíváncsi
2021. jún. 13. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért mondom hogy érdemes megkérdezni.

Én sosem vinnem lovardába, mert lehet lovagoltatnának rajta a tudtom nélkül.

2021. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3as ez hülyeség, miért lovagolnának rajta? Amúgy akinek nincs lehetősége otthon tartani kénytelen lovardába vinni
2021. jún. 13. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nekünk van 3 lovunk, és amikor eltört a sipcsontom kénytelen voltam bértartásba vinni.

Mondtam hogy nem ülhetnek rajta, de 2n lovagoltattak, mert a 3. Sánta.

A gyerekek minden féle ételt adtak nekik, volt hogy sonkát is, és az egyik súlyosan lebetegedett. Azt mondtam soha többet nem viszem bértartásba. Erre figyelni kell.

Amúgy 2 millióért már kapsz egy 3-5 hektáros telket, vagyis a mi környékünkön.

2021. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok otthon lovat tartani,mert ahhoz nincs megfelelő tudásom és arra nincs időm, hogy napi 3x megetessem és 24 órás figyelem kell nekik szval az otthon tartásról szó sincs, nem beszélve aról, hogy akkor már rögtön 2 ló kéne. Ezért kérdezem,mert egy megbízható lovardába szeretném vinni és szerintem az nem olyan sokszor fordul elő, hogy valaki lován lovagoltatnak
2021. jún. 13. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fordul elő sokszor, viszont van rá esély. Sok sikert.
2021. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Személyesen ki kell menni és körbe kell nézni. Amikor lovardát kerestem, akkor volt hogy csak úgy kimentem, beszélgettem, megnéztem a lovak helyét, szénát, oktatást, megutána bejelentkeztem edzésre is, hogy mi a helyzet. Ezt a környéken 3-4 hellyel is megcsináltam. Végül is ha az ember valahol hosszú távon szándékozik pénzt költeni, akkor jobb többet alaposan megnézni és az alapján dönteni.
2021. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én 2 éve jártam ott , és nem volt annyira jó tapasztalatom. Futószáras oktatásra jelentkeztem.

Először telefonon egyeztettem ahol rossz címet adtak meg (nem a régi Katlan utcait csak rossz volt a vége) és máshol kötöttem ki. Biciklivel mentem és csupa sár volt minden, volt ahol a kezembe vittem a biciklit😅. Ez persze nem az ő hibájuk de hozzátartozik a sztorihoz. (A címet biztosan ők mondták rosszul mert a telefonommal felveszem a beszélgetéseket, de persze váltig állították hogy jót mondtak.) Szerencsére végül így is odaértem, nem késtem el.

Nyáron volt, és odaérkezve szembesültem vele hogy nyári gyerek lovastábor is volt. Ez persze nem zavart, éppen dinnyét ettek egy nagy asztalnál, két felnőtt volt velük, fiatalabb nők. Odajöttek hozzám, köszöntünk egymásnak, és azt mondták várjak egy kicsit. Egy óra múlva kerültem lóra de nem nagyon hagyták hogy segítsek bármiben, vagy csak megmutassák. A várakozás sem nagyon zavart mert nagyon lelkes voltam. Utána jött a lovaglás,ahol végig úgy 3reztem az oktatónak már elege van és csak túl akar lenni rajtam. Elég ideges volt amikor pár kör itán sem ment a tanügetés, pedig ez volt az első lovaglásom. Az egész látogatásom úgy érzetem mintha hatalmas teher lenne nekik, ami valamennyire erthető egy lovastábor után,de akkor minek vállaltak el. Szóval ez alapján annyira nem ajánlom de lehet csak rosszkor mentem oda, vagy azóta változott a helyzet. A bértartásról nem tudok semmit

2021. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz már nagyon régi a kérdés de attól még válaszolok. Én már 2 éve a lovardába járok. Nemrég kaptam egy lovat a lovardától mért latnak bennem tehetséget. Kb van vagy 10 db iskola ló egy csomó díjlovagló és ugrató ló. Az edző kedves a neve az, h betti. Én ajánlóm neked.


Lovak amiket lovagolnak osztályoként:


Barka (póni)

Huci (poni)

Tarka (nagy ló)

Maci (kis ló)

Dani (nagy lo)

Fáklya (régebben lovagoltak de őt kaptam meg, o egy angol telcsi)

Lady

Melody

Jakab

Elector

Emerald

márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!