Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki rendelt már innen...

Valaki rendelt már innen western csizmát? Megbízható?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 14. 18:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Megbízható
2021. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Se a cég címe, se a cég megnevezése nem szerepel a weblapon, nincs egy telefonszám, de még mailcím se. A szövegek fordító automatával fordítottak, az adatkezelési szabályzat egy vicc.

Én innen még filléres vacakot se rendelnék.

2021. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit gyanúsnak tűnik
2021. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Mint ahogy a #2-es leírta semmi adat sincs az oldalon.

Valakinek átutalsz több tizezer forintot.

Esetleg a semmire.

2021. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi, kár érte, pedig már megörültem, hogy találtam magyaroszágon csizmákat .
2021. jún. 14. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Wildweststore, de lovasboltok kínálatában is szokott lenni munkacsizma, vagy Facebookon eladó western cuccok csoportban is. Ez egy elég kamu oldal, nincs semmi elérhetőség, szóval innen ne rendelj.
2021. jún. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az Ariatok tetszenek nagyon.

A wildwest store nekem nagyon drága és még nem is tetszenek ezek a hegyes orru csizmák.

Facebookon is leginkább ezek a hegyesek vannak, már végig bújtam az mindent itthon, de vagy brutál az ára vagy nem jó a méret vagy nem tetszik.

2021. jún. 15. 12:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Amit te keresel az munkacsizma, amúgy nem tudom mennyit akarsz rááldozni, de az új olyan 40-80 ezer, használtan ki lehet fogni olcsóbban is. Facebookon wescos csoportokban írd ki, hogy keresel Ariat munkacsizmát, hátha van valakinek. Nekem egy Bronco van 5000ért vettem használtan és nagyon szeretem.

De esetleg még a motoroscsizmák állnak hozzá a, legközelebb vagy ajánlom őt [link] akár saját méretre is készít egyedi elgondolás alapján.

2021. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

max 60-70 ezret de ez nagyon a teteje.

Facebookon már kerestem posztot is tettem ki, mindent mutattak csak olyan munkacsizmát nem ami tetszik is és nem brutál széles, esetleg az eladó akarta minden áron eladni, de azt meg nem veszem meg mert így semmi infót nem tudtam meg a csizmáról csak hogy minden lábra jó. Nekem meg keskeny lábam van szóval nagyon nem mindegy.


Motoros csizmák is tetszenek, de az a dísz rajtuk szerintem nem túl kompatibilis a sarkantyúval szóval azok ki is estek.

2021. jún. 15. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gáborcsizma olyat csinál amilyet szeretnél. Van munkacsizmája mind az anyagot, a színt a formát, díszt te határozod meg és az árhatáron belül marad. Egy rokonomnak csinált wescos bokacipőt és nagyon elégedett vele. Szóval vele futnék egy kört, mert akkor tényleg olyan lesz amilyet szeretnél.

Nekem több wesco csizmám is van, lovas és táncos is, de hidd el 38as fekete csizmát találni, se egyszerű ami nem Sendra egy vagyonért.

2021. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!