Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez hülyeség?

Szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Járok egy lovardába amit nagyon szeretnék és nem szándékozok elmenni onnan, de ki szeretnék próbálni néhány lovardát csak 1-1 alkalomra, hogy máshol milyen egy edzés, milyenek a lovak, az oktatók stb

2021. jún. 16. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Sosem árt máshonnan is tanulni, lehet hogy változna a véleményed, lehet hogy nem. Az új dolgok mindig fontosak
2021. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Ha ki szeretnél próbálni másikat akkor nem tetszik eléggé. Ez olyan mint amikor a rossz kapcsolatokban azzal jönnek, hogy boldog vagyok veled, de ki akarom próbálni milyen más lányokkal/srácokkal. Más kérdés ha ki akarod próbálni a westernt, de a te lovardádnak más a profilja, vagy messze a lovardádtól nyaralsz és ezért keresel másik jó helyet.

Mindenképp beszélj róla az edződdel, ha nem akarsz sértődést. Talán tud is ajánlani jó lovardákat. Így nem hülyeség, amúgy nem értem minek ezt-azt kipróbálni, ha van egy jó helyed.

2021. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez hazánkban örök időkre szóló tüskét okoz.
2021. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2es, nem azért szeretném kipróbálni mert rosz, ahhogy írtam szeretek oda járni. De a mostani lovardában lovagolok 4-5 lovon és többet megszeretnék ismerni, mert egy lovardában a lovak jelleme hasonló, ugyanúgy vannak lovagolva, de lehet, hogy a szomszéd lovardában teljesen más a rendszer, mások a lovak és máshogy van felépítve egy lovagló óra. Egyébként a lovardába ahová járok, western és angol stílusú lovaglásra is lehetőség van.
2021. jún. 16. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Még tanulj itt egy pár évet, hogy felismerd a különbséget a 4-5 ló között, és akkor válts. Nincs két egyforma ló.
2021. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha anyagilag belefér, próbáld ki! Bajod nem lesz tőle. Max. annyi, hogy ne említsd meg a mostani lovaidban, hogy a konkurencia szolgáltatását is igénybe vetted. Vagy lehet csak nálunk hordják el egymást a lovardatulajok... :D

Én is így találtam meg a mostani lovimat. Ide már 3 éve járok kb. Előtte 4 másik helyre jártam, de a végén csak meglett az igazi.

Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni, mert lehet, hogy a mostani lovardában jónak gondolod az oktatást, viszont lehet hogy egy másikban még jobb! Persze ez nem biztos, hogy egy alkalomból kiderül.

2021. jún. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!