Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor csak feszult...

Most akkor csak feszult voltam, vagy valami mas??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elmentem egy lovardat kiprobalni, es ott elmondtam, hogy minden alap biztosan meg van, sot, ugrani is szoktam (kisebbeket). Futoszaron probaltak ki, de borzalmas volt. Pattogtam mint a krumpliszsak, kapaszkodtam. Lehet az a bokkeno, hogy a lovardankban kicsit melyrbbek a nyergek, de ezt ketlem. Szerintem nagyon feszult voltam, nem tudtam ellazulni. Szerintetek? Valami tipp? Koszonom elore is!!

2021. jún. 17. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy a feszesség okozta, de ilyen legtöbbször akkor van, ha olyan lovakon ültél eddig, amik ezt a hibát nem hoztak ki ilyen látványosan belőled. Ha valóban ott tartasz jó alapokkal, hogy ugrass, ilyen pattogás nem kéne előforduljon idegesség esetén sem.
2021. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy mivel először voltál egy automata, befásult, kényelmetlen mozgású lovat adtak és emiatt ment roszabbul
2021. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha tényleg tudsz lovagolni, akkor elvileg nem szabadna, hogy ez baj legyen, tudnod kellene alkalmazkodni a lóhoz és nyereghez is. Látatlanban nagyjából bármire rá lehet fogni, de a tutit megmondani nem lehet. Saját, megszokott lovakkal nyilván mindig jobban teljesít az ember.
2021. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Attól mert megvan az alap tudása, ugrik 40-50 centiket, nem lesz belőle profi lovas hogy minden lovat kiüljön. Lehet, hogy jól lovagol, ahogy le is írta,de simán lehet, hogy annak a lónak teljesen más volt a mozgása és ezért szokatlan volt számára. 2es voltam
2021. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4! Akkor lovagol jól, ha sok féle lovat el tud lovagolni. Addig maximum lovagolgat
2021. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
4es vagyok, de nyilván annak, hogy jól lovagol többb szintje is van, pl edzőm mondta hogy jól lovagolok, (kezdő-haladó között vagyok), de egy versenylovas is jól lovagol, de nyilván minnél több lovat lovagol és tapasztalatokat szerez egyre jobb lovas lesz
2021. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!