Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ebből lehet valamilyen problémám?

Ebből lehet valamilyen problémám?

Figyelt kérdés

Talán még tavaly valamikor bevásároltam az egyik lovasboltban több terméket is amikor viszonylag nagy akciók voltak náluk. Lovam nem volt, viszont akkoriban úgy nézett ki, hogy lesz egy lovam. És a leendő lovamnak vásároltam be. Azóta a lovardámban az egyik lány lovát lovagolom és fizetem a bértartás felét. Viszont ennek a lónak minden felszerelése megvan így soha nem fogtam be őket.

Azon gondolkoztam, hogy eladom őket. Szinte egy komplett szettről van szó. Megnéztem most a honlapon a termékeket és láttam, hogy brutál árakon mennek. Én max a feléért vehettem őket az akcióban.

A kérdésem az lenne, hogy feltehetek pl egy nyeregalátétet 15 ezerért hirdetni úgy hogy jelenleg 20 ezer az ára, de én kb 10 ezerért vehettem. Úgy gondolom, hogy ezzel nem ártok senkinek. Hiszen a jelenlegi árakhoz képest olcsóbban kap egy új felszerelést és én is nyerek kicsit rajta.

Viszont nem tudom, hogy ennek lehet e valami következménye..



2021. jún. 22. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
20ért is felteheted alkuképesen, eladhatod 18ért vagy ha valaki megveszi 20ért akkor annyiért
2021. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nmnmnm ***** válasza:
100%
Semi következménye nem leyz mert te is örülsz kereselrajta egy kicsit és aki megveszi az is öről mert kicsit olcsóban vettemeg.
2021. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felteheted
2021. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják kereskedelemnek, olcsón meg eszed, drágábban eladod. Senki se tudja, hogy te mennyiért vetted, az meg ne zavarjon, ha keresel is rajta. Főleg hogy lovat nemlátott új holmikról van szó.
2021. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Akkor mindenképpen felteszem őket eladásra!
2021. jún. 22. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi következménye
2021. jún. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!