Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovarda váltás?

Lovarda váltás?

Figyelt kérdés

2 éve járok egy lovardába, de egy ideje úgy érzem hogy meg állt a fejlődés. Nem tanítanak semmi újat, nem érzem hogy fejlődnék. Minden órán csak körbe körbe megyek. Nem vagyok egy profi, vannak hibáim. De nem érzem úgy hogy egy edzés során javulnának.Sokan lovagolunk egyszerre, és kicsi a hely. Szerintem még az oktatás is drága.

Azon gondolkodtam hogy lovardát váltok.

Győr környéki lovardák érdekelnének.

Egyszer voltam próba lovagláson még régebben a Bőny Szőlőhegyi lovardába. Facebookon gyönyörű képek vannak,de helyszínre érve szemét domb fogadott. Azóta nem tudom mi változott.

Avalon lovardában voltam kétszer lovagolni, nagyon tetszik a környezet, oktatók kedvesek. Hatalmas nagy hely.

Ami lovardák után érdeklődök még , Krisztina lovas udvar, Százszorszép lovarda és a Viktória lovas udvar. Esetleg akik oda járnak/jártak, mi a véleményetek?


Helyesírási hibákért elnézést



2021. jún. 26. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Az Avalont nagyon jónak tartják. Én sok jót hallottam, láttam képeken keresztül arról a helyről.
2021. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Válts. Vagy egyéni óra. Én ez utóbbit tettem. Mert amúgy jó volt a lovardánk.
2021. aug. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!