Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Balaton környékén van olyan...

Balaton környékén van olyan lovarda ahová el tudnék menni a nyaralás ideje alatt?

Figyelt kérdés

Siófokra megyünk nyaralni a családdal és tök jó lenne a Balaton környékén lovagolni egyet. Elsősorban terep lovaglás érdekelne.

Kérdéseim:

Ilyenre van valahol lehetőség? Vagy vállalnak úgy, hogy nem járok hozzájuk lovagolni és nem tudják milyen szinten vagyok? Vagy ilyenkor akkor csak séta terep lenne? Egyébként 18 éves elmúltam viszont ketten mennénk testvéremmel aki még nem. Mindketten régóta lovagolunk már, rendszeren járunk terepre. Mindhárom jármódban biztosan lovagolunk.

Siófoktól max 1 óra ami még beleférne. Akár déli part akár északi.



2021. júl. 11. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
én a tihanyi lovasudvarban voltam. rohadt szépet lehet látni, a belső tavat és a levendulamezőt is, meg erdőt. mondjuk csak ezért érte meg odamenni, se a ló képzettségétől, az oktatótól meg főleg nem voltam elájulva.
2021. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Igaz nincs annyira közel Siófokhoz, de én Balatonalmádiban a Szentesi Lovasfarmot nagyon ajánlom. (Hátha valaki arra felé nyaral)


Pár éve voltam velük terepen, szintén csak egy kis kikacsintásként a Balaton parti nyaralásból. Megkérdezték milyen szinten vagyok, és adtak egy nekem szintben megfelelő lovat. Sok vágta lehetőség volt, gyönyörű táj, és az oktató nagyon figyelt a lovasokra és a lovakra is.

2021. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Uu most nézem igazából csak 36 perc Almádi-Siófok. Mindenesetre én nagyon jó szívvel gondolok vissza rájuk, és ajánlom őket. Viszont szerintem simán találsz Siófokhoz közelebbi lovardát is.
2021. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Rengeteg helyen vállalnak olyat, hogy nem tudják milyen szinten vagy és hagynak menni. Abból vannak a balesetek. Azért az mégis egy olyan ló, akit életedben nem láttál, nem tudod, hogyan reagál. Terep előtt biztosan mennék vele egy kört.

Jó lenne azért ha egy ottani edző felmérné a tudásod, mert tudod messziről jött ember azt mond amit akar.. aztán meg lesz a sírás, ha valami baj lesz.

2021. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Persze, én is ezt gondolom. Én is örülnék ha előtte látna lovon és ahhoz mérten adna nekem lovat.
2021. júl. 13. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!