Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magyarországon cross country...

Magyarországon cross country verseny?

Figyelt kérdés

Szokott lenni nálunk cross country? Ha igen, hol, milyen gyakran? Kell rev, vagy van amatőr is?

Én úgy tudom nálunk nem igazán elrerjedt, de aztán lehet csak nem jó felé keresgélek.



2021. júl. 18. 21:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem a military/lovastusa/eventingre gondoltam egyébként.
2021. júl. 18. 21:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, Bábolna pl.
2021. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A cross country az a military. Az meg van sok helyen :)
2021. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A military a díjlovaglás, díjugratás, terep. De pl Amerikában van csak terep része. Nálunk csak egyben van a 3?
2021. júl. 19. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egyben van a 3.
2021. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy kereshetsz rá, hogy vadászlovaglás, de ott csoportosan, egyszerre mentek árkon-bokron keresztül, és nívós rendezésről nem igazán hallottam még.
2021. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabadidős versenyeken derby néven fut. Nem kell hozzá rajtengedély. Pár színes akadály is van benne, és kb. 60 cm magasak az akadályok. Ha ennél nagyobbat akarsz, akkor a military szakág AK számába se kell rajtengedély, csak egy szabadidős 80cm versenyeredmény. Vannak egynapos versenyek is, persze itt már kell díjlovagolni és ugratni is.
2021. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!