Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok segíteni ló névadásba...

Tudnátok segíteni ló névadásban ?!

Figyelt kérdés

Két angol telivéremnek kéne ajánlani neveket:

1 éves Kanca: Sötét pej, hóka van a fején, két hátsó lábán kesely. Az anya kezdőbetűjével kell hogy kezdődjön ami a G...


Pár hetes csikó csődör: Fekete színű, lábjegye nincs, fején egy fehér orr folt. Az anyja kezdőbetűje D...


Mindkét esetben szívesen várok két részes neveket is pl: Olyan Nincs ...


Előre is köszönöm a válaszokat !



2021. aug. 4. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értek a lovakhoz, de sajnálzam, hogy még semmi váladzt nem kaptál, ezért kerestem egy lóneveket tartalmazó topikot, és a megfelelő betűnél talált neveket megpróbáltam kimondani. Amik tetszettek:

A kancánál Gerle, Grácia, Glória , és végül egy elég meglepő, a Gomolyfelhő tetszett.

A csődörnél a Dragon, Diadal, Dáriusz, és a Dormello tetszett meg. Bocsi, ha sületlenség.

2021. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Gomolyfelhő jó :)

A csődörnek lehet Don akármi, az két szóból is áll. Csak ne Don Juan, még a végén kiherélik a jövőben, és hogy' nézne ki..?!

2021. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Don Juan kizárva, nem szeretjük a személyiségét, isten őrizz, hogy a pacit már kis korában is efféle hatások érjék.

Nekem a Don Olaszországhoz kõtődik, hogy hangzana a Don Damiano? 🙂 Mert Don Corleone mégsem lehet, hátha a szicíliai maffia felkapná ŕá a fejét.😀

A Gomolyfelhő valamiért engem is megfogott.

2021. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Szívesen várok még másoktol is variációkat!

Jövő hét szerdán döntök hogy mi is legyen a nevekkel és ki is írom ide hogy mire jutott a választásom 🥳🥰

2021. aug. 5. 21:29
 5/7 anonim válasza:
90%
Szerintem tök jó lónév lenne a Gandalf. Mint a Gyűrűk urában ráadásul Gandalfnak is volt egy lova. D betűvel pedig lehetne a Diamond. Szerintem az is szép név. Remélem tudtam segíteni.
2021. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Végül a kancámnak a German Baroness nevet adtam...

A csikónak pedig a Double Charm nevet...

2021. aug. 24. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
2. Van egy lo amit ugy hivnak h Don VHP Z N.O.P. 😂😂 ennek aztan van ertelme nem?😂
2021. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!