Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha az előző tulaj elhagyta a...

Ha az előző tulaj elhagyta a ló útlevelét, akkor ezzel hova kell fordulni, milyen utánajárás szükséges?

Figyelt kérdés
Hozzánk került egy ló, viszont a tulaj elhagyta az útlevelét, és nem tudom, hogy ezt hol lehet kiváltani illetve milyen költségekkel jár. Valaki magyarázza el nekem kérem szépen.

2021. okt. 7. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor újjat kell csináltatni
2021. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az gyanús hogy ezt mondta. Aki elakarja adni a lovát, és elhagyta a lóútlevelét, akkor mielőtt eladja kér újat a tenyésztési felügyelőtől.
2021. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Van nyakán vagy nyereg alatt vagy combon tenyésztési adat akkor sec perc alatt lenyomozható hogy kupeccal volt e dolgotok.


Kevés az info amiket írtál, de így nem is adhatta volna el a lovat amíg nem intézkedik eladás előtt új lóútlevélről és az is gyanús, hogy nem jelentette az elhagyott lóútlevelet.

2021. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az előző kérdés is ilyen volt. Nézdeg azt
2021. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
A lóútlevél irodától le lehet kérni egy új példányt X összegért. Viszont ez a duma általában kamu, úgyhogy óvatosan ezzel az “elhagytam” dologgal.
2021. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vettük a lovat, ismerősön keresztül került hozzánk, tényleg elhagyta. Nyereg alatt van rajta sütés, de nem tudom mit jelent. Fiatalon versenyzett, az ügető adatbázisban benne van.
2021. okt. 10. 00:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Loutlevel irodaaaaaa. És ott csinaltatsz ujat
2021. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tehát mindenképpen újat kell csináltatni, az előző tulaj (nem lett értelemszerűen átiratva még a ló, tehát az ő nevén van) se kérheti ki?
2021. okt. 10. 16:08
 9/14 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés, milyen költségekkel jár egy új útlevél csináltatása?
2021. okt. 10. 16:44
 10/14 anonim ***** válasza:
De, az előző gazda is kikerheti. Nem nagy pénz szamonra
2021. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!