Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagoljak szőrén?

Lovagoljak szőrén?

Figyelt kérdés
Már vágtázok szabadon lassan egy éve, kengyel nélkül is megy, féllovarda nagykör, átlóváltás. És még sose lovagoltam szőrén csak léptem de nagyon ki szeretném próbálni. Még nem estem pedig volt már rá 1-2 alkalmam de mindíg fentmaradtam. Volt 1x 2x hogy amikor kevésbé vényelmes lovon ültem és mondjuk nem akart beugrani vágtába és gyorsan elkezdett ügetni én meg ugye tanületében voltm, elhagytam a kengyeleket és majdnem lecsúsztam. Szerintetek megkérdezzem az edzőmet hogy lovagolhatok e szőrén?

#lovaglás #vágta #szőrénlovaglás
2021. okt. 16. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezheted, maximum nemet mond. Viszont ha van patrac, akkor használj az a lóra, ami legyen abszolút megbízható.
2021. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

eloszor megprobalhatod voltizsban, egy nyeregalatettel. en mar sokszor lovagoltam szoren, viszont voltizsban meg soha. a nyaron kiprobaltam, eletem egyik legjobb elmenye volt. eskuszom, hogy se nyeregben, se szoren nem olyan jo vagtazni, mint voltizsban.

eloszor egy konnyu lovon probald ki, akinek nincs nagy marja es nem kell nagyon ki vagy be tartani, mert ugy nehezebb

2021. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Lovagoltam szőrén és votizsban is. Vágtáztam is. Beszélj az edződdel azt kész
2021. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!