Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolc és környéki lovardák?

Miskolc és környéki lovardák?

Figyelt kérdés
Miskolcon vagy a közelben keresek lovardát, ahol van lehetőség ugrani. A mostani helyemet nagyon szeretem, de nem nagyon tudunk itt ugrani. Nem vagyok kezdő, 12 éve lovagolok, és ugrottam is már, de eddig nem voltam olyan helyen ahol jobban rá tudtam volna erre koncentrálni. Ha tudnátok írni tapasztalatokat annak nagyon örülnék.

2021. nov. 23. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
LLovasok.hu. Iitt kiválasztod a várost és a szolgáltatást. Jobbe setbem kiad lovardákat. És akkor megnézed hogy milyen a lovarda
2021. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem az oldalt és meg is néztem mielőtt idejöttem. Egészen egy lovardát ad ki az oldal Borsod megyére, a jósvafői, de az nekem kicsit messze van.
2021. nov. 23. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha komolyabban szeretnél ugrani tanulni akkor saját ló kell. Ha nagyon szereted a régit, szerintem ne hagyd ott, örülj ennek is, hogy kipróbálhatod néha az ugratást.
2021. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy rendesen megtanuljam az alapokat elég egy hely ahol van lehetőség. És valahol nyilván el kell kezdeni, saját ló maximum akkor jön képbe ha olyan szinten vagyok, hogy esetleg versenyekre járnék.
2021. nov. 24. 07:45
 5/8 A kérdező kommentje:
És nem szeretném otthagyni a mostani helyem, de itt heti egyszer lovagolunk szóval az időmbe simán belefér még.
2021. nov. 24. 07:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akkor nemtudom, Hejőmenti talán de ne számíts nagy durranásra...
2021. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, van Berentén lovarda, Dante és Hejő Miskolcon, Alacskán a magyar lovastúra, az Infiniti Lovasudvar még valahol, Ózdon is van lovarda, Sajópálfalán is, illetve Harsányban. Fel kell hívni az összeset, vállalnak-e saját ló nélküli ugróedzéseket.
2021. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4: ezel egyetértek, én is 90et ugrok és nincs lovam, telen megyek versenyre, igaz ügyességire
2021. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!