Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki mennyiért tud bértartást...

Ki mennyiért tud bértartást Borsod megyében vagy heves megyében? (lehetőleg olcsóbbat)

Figyelt kérdés
Lovat készülök venni, és bértartást keresek Borsod megyében, és Heves megye Egerhez közeli részén. Jelenleg Németországban élek, de nem sokáig most jött el a lehetőség hogy lovat vegyek, Magyarországon akarom tartani, és olcsó bértartást keresek addig amíg nem költözök végleg haza. tud valaki olcsó bértartást Mezőkövesdhez közel? Amiket láttam 70 ezernél is több és nagyon messze vannak...30-40 ezer környékén keresek. Nem kell csilivili lovarda egy egyszerűbbre gondoltam alap ellátásokkal. Amíg nem vagyok otthon van, ki rendszeresen ki járjon a lóhoz.

2022. jan. 25. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Màtyus lovastanya Eger.
2022. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyongyoson a zsákai lovasudvar van. Az ára passz, kerdezd meg őket
2022. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Letezik meg 30 ezerert bertartas? Szep alom, de nem 15 evvel ezelott vagyunk.
2022. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A takarmányárak eléggé elszálltak szóval jelenleg 50-60 ezer körül számít "olcsónak". Így kalkulálj+6-8 hetente kovács.
2022. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!