Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Izomfejlesztés céljából mit...

Izomfejlesztés céljából mit ajánlatok? Van szóját... mennyit adhatok belőle?

Figyelt kérdés
Vagy takarmányborsó? Mi szóját termékünk. Szóját adható? És milyen mennyiségben? Meg pörköltet....

#ló #szója #takarmány #Takarmányborsó
2022. febr. 1. 15:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, de az autocorrect állandóan kijavítana. Szóval mi szóját termelünk. (Tehát van raktáron) Adható e ez a lónak pörköltet? Ha igen milyen mennyiségben? Esetleg takarmány borsót lehet adni?
2022. febr. 1. 15:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóját kis pohárral, áztatva. Pörköltet ne. Borsót ne. De izmot építeni munkával lehet a lovaknak is.
2022. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Zab vagy táp és sok-sok-sok lépés, ha van emelkedő, lejtő akkor ott. Vagy terepen. Ettől nő az izom.
2022. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet!
2022. febr. 1. 16:48
 5/13 A kérdező kommentje:
Áztattam le egy pohár szóját. Van emelkedő is. :) Esetleg külön valami táp van?
2022. febr. 1. 18:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pessoa kiképzőszár az izmokra, lejtő-emelkedő-terep. Én nem ajánlom a szóját...
2022. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem etetnék szóját. Tudtommal elég magas a fehérje tartalma, ha túltolod a lovad rosszul reagálhat rá. Inkább etess lucernaszénával kevert réti szénát, zabot, ha valamelyeset a fehérjebevitelt szeretnéd növelni. Attól is függ mennyit dolgozik a ló, mert ha napi 1-2 órát lovagolod akkor szerintem a napi pohár szója az kiüti. Télen lehet abrakba plusz egy marék kukoricát, de ennyi. Amúgy most mit etetsz?

Izomépítésre a helyes lovaglás, a jól felépített munka a legjobb.

2022. febr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem. Jelenleg is kap zabot. De van fekete zabunk is. Azt még nem próbáltam. Kap árpát. Kukoricát nem igazán életünk, de egy marékkal szoktam neki adni. Napi 1-2 órát lovagolunk. Van benne fel és lejtő is. Illetve kap még a Foran-tól muscle maxot. 3. napja kapja eddig.
2022. febr. 2. 09:01
 9/13 A kérdező kommentje:
A ló jól néz ki. De amikor vásároltuk igen lesült volt. Izom szegény. De most kikerekedett. De szeretném, ha megfelelő izmoltsága lenne. Még el felejtettem írni, hogy granulátumot, a neve Gebi, szerbiai termék. Úgy gondolom, hogy inkább idő kérdése akkor a fejlődés. A szóját pedig max egy marékkal adok, vagy annyit sem?
2022. febr. 2. 09:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok kedves választ!
2022. febr. 2. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!