Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Békásmegyer közeli lovardát...

Békásmegyer közeli lovardát keresek (kezdő). Vélemény, javaslat, tapasztalat?

Figyelt kérdés

A nyáron szeretnék elkezdeni lovagolni. Békásmegyeren lakom, a közelben keresek olyan lovardát, ahol megtanítják az alapokat és a későbbiekben is tudnak majd segíteni. A jövőben a versenyzés is szóba jöhet. Legjobban a díjugratás tetszik, de tudom, hogy addig még sok van hátra viszont olyan helyet keresek ahol a jövőben is fogok tudni felődni. Lovarda ajánlásokat, tapasztalatokat és véleményeket várok.

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jún. 21. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranypatkó
2022. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá ,de én azt hallottam, hogy ott nem bánnak jól a lovakkal és az edzéseknél is csak lehúznak pénzzel. Tapasztalatod van esetleg a hellyel?
2022. jún. 21. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szentendrén van a hunkadombi lovasklub (hévvel 15p), ott elég komoly a színvonal, de árat sajnos nem tudok mondani. A lovasiskolával személyesen nincs tapasztalatom, de ott voltam bértartó, és úgy láttam az edzéseket. Én az aranypatkót is ajánlom, amíg el nem sajátítod az alapokat.

Én nagyon régóta járok az aranypatkóba, ott kezdtem, rengeteg jó oktató van ott, és én rengeteget tanultam tőlük:)

2022. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, akkor ennek utána olvasok.
2022. jún. 22. 08:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!