Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud jó lovardákat...

Valaki tud jó lovardákat Debrecenben ami normális ár kategóriába sorolható? Gondolok itt arra ami 3000-5000ft között mozog.

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb ebbe az árkategóriába tartozik. Én többet is kipróbáltam már a városban és a környékén. Egyedül a Debreceni Lovasakadémián (Kartács utca) lovagoltam 6000 Ft-ért, máshol 3000-5000 Ft között mozog.

Szóval nézelődj, próbálgass és megtalálod, amit keresel.

Amit semmiképp nem ajánlok az a Táltos Lovarda (Pallag). Valamint ha csak hobbi szinten lovagolsz, tehát nem akarsz versenyezni, akkor a Lovasakadémiát és a Vili Lovasudvart hagyd ki! A Pántlika Lovasudvart és a Varázsvölgy Lovasudvart pedig bátran ajánlom!

2022. jún. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Gondoltam, küldök egy listát:

Cívis Lovas SE

Pántlika Lovasudvar

Babiland Lovasudvar

Varázsvölgy Lovasudvar

Kovács-Major Lovas Sportegyesület

Koppány Lovastanya

Arbo Tanya

Bohátka Lovastanya

Az én Kincsem Lovas birtok

Equinor Lovasudvar

Vili Lovasudvar

Tamás tanya

Erdőhát Lovasudvar

Fekete Antal Lovas SE

Debreceni Lovasklub Egyesület

Hunor és Magor Hagyományőrző Lovas Egyesület

2022. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 nagyoon köszönöm
2022. jún. 28. 07:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsővel teljes mértékben máshogy látjuk 😂Varázsvölgyet messziről kerüld el egyrészt. Nem tudom hogy arról a helyről kinek van jó véleménye 😂

Lovasakadémiáról tudok mesélni ha érdekel privátban. Vili lovasudvar , Babiland szinten jó választás lehet! Akár hobbi lovasnak is, nem úgy ahogyan az első írta. Sőt ezek talán a legigényesebb helyek!

2022. júl. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

#4

Én a Varázsvölggyel teljes mértékig meg vagyok elégedve. Van egy lovász vizsgám, értek a lovakhoz és ott nem látok problémákat.

Én amikor közöltem, hogy csak hobbi szinten lovagolnék, akkor a Lovasakadémia, a Vili és a Babiland is elutasító lett. Igényesek valóban. De elvárják, hogy lovat vásárolj, náluk tartsd, versenyezz, hozd a pénzt, ne csak azt a pár ezer forintot.

2022. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 és #5 vagyok

Mint először is írtam, próbálgasd, amelyik szimpatikus. Nyugodtan megmondthatod, hogy lovardát keresel és ki szeretnéd próbálni. A jobb helyeken körbe is vezetnek. És ha már kipróbáltad mindet, akkor el tudod dönteni, melyik tetszett a legjobban.

2022. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4- es vagyok. Még mindig nem értek veled egyet, viszont elfogadom a meglátásaidat. Mindenki úgyis a hozzá közelebb álló, az ő igényeinek megfelelő helyet fogja jobban ajánlani.

Mindemellett azért szeretném védeni a másik 3 helyet, illetve cáfolni amit mondtál. “Elvárják, hogy lovat tarts és versenyezz, hozd a pénz és stb”. Ezzel én egyáltalán nem értek egyet. És én úgy gondolom nincs is így. Megnevezni nem akarom a helyet, de napi szinten megfordulok az egyik lovardában, tehát nagyon jól átlátom a dolgokat. Ilyenről szó sincs ott. A többiben is jártam már akkor sem ez ment, illetve jelenleg sem.

2022. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm, igen én is több embertől hallottam hogy nincs jó véleménye a Varázsvölgyről így az kilőve. A Lovasakadémia az nagyon szimpatikusnak tűnik hallottam róla jót és rosszat is de nagy a valószínűsége hogy arra fog esni a választásom.
2022. júl. 2. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!