Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ajánlanátok lovardákat/lovas...

Ajánlanátok lovardákat/lovas oktatást Szigetszentmiklós közelében?

Figyelt kérdés

Szeretnék újra lovagolni, de nem ismerek a környékben jó helyeket. Keresgéltem de nem tudom melyik hely milyen.

A Kardos lovardával rossz tapasztalatom van, hasonló helyre nem szeretnék menni.



2022. júl. 13. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Nyiharda, mondjuk ez Soroksár, de tömegközlekedéssel (HÉV) aránylag könnyen megközelíthető.
2022. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi volt a baj a Kardossal?

Én is szigetszentmiklósi vagyok, én több helyre is járok lovagolni a környező településeken.

A tequila ranch-ot tudom ajánlani, eddig idióta volt az oktató de most elvileg lecserélték. Maga a hely pedig jó szerintem. Tökölön is van egy pár lovarda, azokat is érdemes megnézni. Illetve privátban tudok még ismerőst ajánlani, ha egyik se válna be.

2022. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kardosnál 2 probléma is volt. Elég későn kezdtem a lovaglást (15 évesen) így mikor oda jártam a többi velem egyidős lovas akik már sokkal magasabb szinten jártak, rendszeresen lenéztek, kinevetek stb. És ez az akkori énemnek nagyon rosszul esett. Emiatt szeretem volna más időpontban járni, és az edzővel meg is beszéltük. Amikor odamentem közölték hogy most sajnos nem tudnak fogadni mert egy másik lovas az utolsó pillanatban mégis jött. Mint később kiderült aki helyettem jött, már elég magas szinten versenyzett és ugróedzésket vett. Szóval igazából lecseréltek valakire aki többet fizetett, és ez sajnos háromszor-négyszer előfordult.

Azóta persze nem tudom milyenek ott a lovasok, ez 2 éve volt.


Egyébként köszönöm a válaszokat, jöhetnek még

2022. júl. 15. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én Ráckevére járok a Korax lovasklubba, csak ajálnlani tudom, és hévvel könnyen megközelíthető.


1 es, a nyihardába én is jártam, és sztem amúgy jó hely, bár eléggé lepukkant, és egy bizonyos szint után nem nagyon van ugratás meg ilyenek, de kezdőknek nagyon jó hely sztem.

2022. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Koraxról hallottam jókat én is, meg Szigetszentmiklóson a temető mellett van egy, a LIDL felé, de nem tudom a nevét, lehet, hogy épp oda jártál. Egy szintén szigetszentmiklósi. :D
2022. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!