Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg szeretném állapítani hogy...

Meg szeretném állapítani hogy vemhes-e a lovam tudnátok írni népi praktikákat amivel ezt meg lehet állapítani?

Figyelt kérdés

Van egy kancám aki sok esélyel vemhes és ki akarnék próbálni ilyen régi módszereket.

Emmelet a kanca ló viselkedése mennyire változik meg vemhesség allat?



2022. júl. 19. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

"Emmelet a kanca"= emellett a...

mer nem mindegy.

2022. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Állatorvos!
2022. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként ezek alapján nem hiszem el a kérdést, nem vagy felelősségteljes lótartó, ha tudatlanul akarsz olyat megállapítani, amihez nem értesz. Amugy simán az is lehet, hogy nem vemhes.


Akkor ezek szerint azt se tudod mi az a sárlás, és mikor sárlik a kanca. Csődört is vittél a kancádhoz?


Ezek alapján azt gondolom kupec vagy, ha neked nem az az első hogy állatorvos. Akkor ott valami necc van, ha így gondolkodsz. Valami nem kóser. A fedeztetésnek is meg van a bejegyzett módja, még nyakon sütött lovaknál is.


Tippelhetek? Semmilyen sütése nincs a lovadnak. Nincs chip-je se.


2-es vagyok.

2022. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Ma már nem sütnek amúgy...


Kérdező, nincs népi módszer, ami biztos lenne, ha új ló, akkor is eleve 1x kéne lássa orvos, ha pedig fedeztetted és ennyire nem értesz hozzá, az csak rosszabb....

2022. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat hamarosan jön az állatorvos is

Viszont érdekelnek népi módszerek mert mért ne?

Csak ki akarom őket próbálni unatkozom

2022. júl. 19. 20:10
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Kihívód a dokit és megnézi ultrahanggal. 1x érdemes a végem alatt bekukkantani, hogy minden rendben.
2022. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

"Csak ki akarom őket próbálni unatkozom"


Próbáld ki magadon. Feldugsz egy slagot, és ha meglátod a szülőcsatornádat, akkor sikerrel jártál. A lónál épp ugy kell.

2022. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a felháborító kérdésemben

Olyan népi módszerekre gondoltam mint a szög teszt de egyesek nem értelmezik a kérdést rendesen

2022. júl. 20. 14:16
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Fedeztetés után 21 napra visszasárlik e. Ha igen, akkor nem vemhes.
2022. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

4-es de chip van, és ha idősebb a lova akkor lehet sütése.

Nem tudom mi az a szög teszt, de nem hangzik jól, mint ahogy a 7-es válasza se. Hülyeségeket írtok. Nektek lovat se szabadna adni.

Az állatorvosnak is mond, hogy unalmadban szög tesztet akarsz a lovadon végezni, és állatkínzó vagy. Szerintem ezek alapján nem is a te lovad.

2022. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!