Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol szoktatok venni olyan...

Hol szoktatok venni olyan lovaglógatyát ami nem csúszik?

Figyelt kérdés
Lehet 13.000ft alatt vhol kapni olyat ami nem csúszik?

#lovaglás #ló #lovaglónadrág #Lovasöltözet #Lovaglógatya
2022. szept. 4. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Decathlonban próbáltad?

Sajnos nekem a decathlonoa nadrágok szabásai nem passzoltak sohasem.

Nekem az egyetlen gatyák, amik nem csúsznak, azok a szilikonosak.

Az egyik turiban a közelünkben szokott lenni időnként lovasgatya. Volt hogy találtam egész jó, márkás nadrágokat 1200 ftért, viszont azok nem voltak szilikonosak. Nyilván megveszi az ember ennyiért, azért nem őrültem meg, lovasgatya mindig kell..


De gyakran az van, hogy veszek egy jobb minőségű gatyát pl. 20 ezerért (egy farmer is annyi egyébként), és azt évszakonként 1-2 gatyával váltogatom, például egyet délelőtt, egyet délután használok, és a nadrágokat akkor mosok, amikor már nagyon piszkosak. Nem a legelőkelőbb, de így egy nadrág nekem 3-4 évig is birja, napi 4 lovat minimum lovagolok minden nap.

2022. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szilikonos nadrágokat keress, pl debreceni Tálosban, Pesten a Nagylovasban,vagy az Amandinában. Viszont 15-20 ezres kategória.
2022. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Decathlon, Horze
2022. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Turkáltam már én is 1500ft-ért Equiline és Felix Bühler szilikonos lovagló nadrágokat, tehát a turkálókban is érdemes nézelődni, főleg ha tudod, hogy szoktak kapni lovas cuccokat. Ezeken kívül még dechatlonból vannak jó szilikonos nadrágjaim, ha talál neked a modell, akkor ajánlom, mert vannak jó minőségű nadrágok is, illetve nem is kerül olyan sokba
2022. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!