Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud ajánlani olyan...

Valaki tud ajánlani olyan lovardát,ahol az embernek SAJÁT LOVA lehet??? És lehetőleg a XXII. kerületben de ha nem az sem baj. ?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy olyan lovardát találni ahol lehet az embernek saját lova😉

2022. szept. 11. 07:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Most én se értem. Akkor elmész egy lovardába, fogsz egy lovat és hazaviszed? Vagy hogy gondolod? Kérlek magyarázd el, mert nekem nagyon homályos, hogy mire gondolsz.


(Egyébként a bértartás az, hogy veszel egy lovat, elviszed egy lovardába és fizetsz X összeget, amiért a lovarda helyet biztosít a lovadnak, illetve etetik, takarítják a helyét. Ha nem egyezel bele, más nem ülhet fel a lóra.

A lóbérlés az, hogy egy lovardának fizetsz X összeget havonta, és csak te lovagolod így az adott lovat. Nem veszed meg, így, ha úgy van, bármikor “elvehetik” tőled, de te is akármikor felbonthatod a szerződést. Szóval nem tartozol örökre felelősséggel a lóért, csak ameddig akarod.

Csak a félreértések elkerülése végett írtam.)

2022. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

Kerdezo, hany eves vagy, 12?

Fogalmazd mar meg erthetoen, hogy mi a francot akarsz, mert ennek igy semmi ertelme.

Bar valoszinuleg tenyleg 12 eves vagy, aki most nezett meg valami lovas meset, aztan kitalalta, hogy neki sajat lo kell, de valami eszemeletlenul logikatlan modon...:D

2022. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%
Álmodozás... de jó egy kis álmodozáááás... :)
2022. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Hát hogy felmérnek és az alapján kapok lovat... most hogy át gondolom: XD!!!!😂
2022. szept. 12. 16:49
 15/28 anonim ***** válasza:
92%

14: midet mérik fel...? És mi alapján adnának neked egy lovat...?


Könyörgöm, te nemhogy 12 de még 8 se vagy.....

2022. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Azt úgy hogy? Megnézik, hogy lovagolsz és adnak neked egy lovat? Úgy gondoltad, hogy nem is fizetsz, vagy mi? Csak úgy, a tiéd lesz? Ilyen természetesen nem létezik, ez egy vicc.
2022. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

#17 Akkor nem is írhatsz ide kérdést, mivel 16 éves kor a korhatár.

Talán várni kellett volna, amíg ezt betöltöd, akkor lenne eszed hozzá, hogy ilyen nincs, és a kérdés meg sem született volna.

2022. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lehet, hogy mindig ugyanazzal a lóval dolgozol (ezt szerintem bármelyik lovardánál meg lehet beszélni), de nem lesz a tiéd.

Egy ló egyébként is rengeteg költséggel és felelőséggel jár, nem kevés szaktudás is kell hozzá, az időről nem is beszélve. Nem annyi, hogy naponta megsimized meg heti kétszer felülsz a hátára. Beszéld meg szüleiddel, hogy irassanak be egy lovardába. Tanulj meg lovagolni rendesen. Ha idősebb leszel, nyári munkázni is elmehetsz egy lovardába, kipróbálhatod a lótartás nem annyira kellemes részét (trágyázás, csutakolás stb.) Felnőttként pedig - ha még mindig érdekel a dolog és meglesz hozzá a tőkéd - tarthatsz saját lovat.

2022. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Más is kapott privit a kérdezőtől?


Itt válaszolok: 48 eves tanár vagyok. Es messziről meg tudom saccolni egy gyerek korát az írása a stílusa alapján.

2022. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Lol, 11 éves. Én még kevesebbnek gondoltam. De nem is értem, hogy gondoltad. És még te vagy lekezelő azokkal, akik normális választ adnak? Tessék felnőni.
2022. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!