Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Már lehetne vágtáznom?

Már lehetne vágtáznom?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem lovagolni és patanyomfigurákat tanulok már. Először táborba vágtáztam, ott pedig azt mondták, hogy nagyon jól megy és nem hitték el, hogy még soha nem vágtáztam. Kb mennyi idő és gyakorlás után kezdhetnék vágtázni? (Sajnos heti 1x járok csak, de jövő augusztustól már heti 2x fogok)

2022. okt. 6. 17:53
1 2
 1/17 robetko ***** válasza:
77%
Fogalmam sincs 😄
2022. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az oktatódat, edződet kérdezd. Ahány ember, annyi módszer.
2022. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ezt az edződ tudja megmondani. De nem akkora ördöngösség a vágta amúgy, próbáld meg futószáron, meg amúgy sem árt, ha néhány alkalomig csak futószáron vágtázol, nagyon sokat segít az egyensúlyérzékben. :)
2022. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Oktatód v. edződ mit mond...???


Nem értem, miért ismeretlenektől kérdezed, akik sose látták, hogy mit tudsz, hogyan lovagolsz...


Edzőtársak, szakemberek, akik a látottak alapján tudnak véleményt mondani....

2022. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 robetko ***** válasza:
85%
Látod milyen igaza van a négyesnek.
2022. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Négyes leírta...
2022. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudjuk? Én pl a vágtát mindig futószáron tanítom, először tanuljon meg a lovas kapaszkodás nélkül ülni, aztán magát a beugratás segítségadását lépésből és ügetésből is. Ha ott megy, akkor megnézzük szabadon is. Hogy ez kinek mennyi idő lovas és oktatófüggő.
2022. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Egyetértek hetessel. Lehet hogy szár az ülésed és még ügetni kell gyakorolnod. Vagy lehet hogy az edzod úgy gondolja hogy még felkészít rá. Ez sok mindentől függ, ne mi tudjuk már!
2022. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "válaszokat"...
2022. okt. 13. 19:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

miért tetted idézőjelbe?


Nem tetszett a valóság?


Kell egy iszonyat nagy naivitás, hogy két mondat leírása alapján IDEGENEKTŐL várj véleményt a lovaglótudásodról...

2022. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!