Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Narancs ranch vélemény?

Narancs ranch vélemény?

Figyelt kérdés
Valakinek lovasoktatásról tapasztalat, vagy hallott valamit róla?

2022. okt. 9. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kompakt lovarda, szerintem
2022. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit jelent a kompakt. Fedeles pl. nincs.

Ne várj különösebb igényszintet, egy igazán tanyasi, szedett-vedett kis hely, a maga bájával. A lovak almolt faházas, kiskarámos, szénahálós tartással vannak elhelyezve, ami a LÓNAK az egyik lehető legjobb ellátás. Ellenben az istállóépület már nagyon gáz, foltokban hiányzik a gumipadló, alig van bealmolva, én istállós tartásba biztos nem tennék oda egy állatot.

A pálya jó méretű, és nem nagyon használják (=van helyed), viszont karbantartva sincs. Főleg terepezéssel foglalkoznak az ottani bértartók.

Az embereknek nem nagyon kényelmes a hely, télen pl. kifejezetten szívás, de ha szereted a tanyasi életérzést, akkor neked is tud kényelmes lenni. A lovászmunkát a tulajok végzik, ott is laknak egy kis mobilházban. Ez is elég megnyugtató, van folyamatos felügyelet, mindig tudsz kihez fordulni és nem húzzák le a rolót pl. nyolckor. Lovász csak néha jár oda.

2022. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kriszta jó westernes, ha az érdekel, és ha hajlandó foglalkozni veled.
2022. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!