Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mire jó a fásli és mire a...

Mire jó a fásli és mire a lábvédő?

Figyelt kérdés
Fásliknál van több fajta azt tudom, de valahol azt olvastam, hogy a fásli többet árt a ló lábának mint használ. Ezt valaki kifejtené nekem?

2022. okt. 30. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy csomo lovas oldal es konyv foglalkozik ezzel. Nem gondolod, hogy ott erdemesebb lenne keresgelni?
2022. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__11698955-fasl..


Jó kezekben nagyon jó, rossz kezekben nagyot árthat: ha túl szorosra húzza az ember, ha rajtahagyja a ló lábán. (ezek ínvédőknék is ugyanúgy fennállnak)

A különbség, hogy a fásli jobban tartja az inakat, az ínvédő pedig jobban véd az ütődéstől.


Aztán van istállófásli, amihez szintén hozzáértés szükséges, de amúgy remek eszköz, javítja a vérkeringés, védheti az ízületeket a megfázástól, főleg öreg lovaknál, és a hempergés során véd az ütődésektől (vastagabb, nagyobb fáslialátét)

2022. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló! Mivel ennek az oldalnak gyakori kérdések a neve, és nem csak én vagyok szerintem így vele, hogy a fásli hasznát nem értem. Utána néztem persze én is,de kíváncsi vagyok más emberek gondolatátra/tapasztalatára.

2-es válaszoló, köszönöm a lényegretörő választ!<3

2022. okt. 31. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Nagyon szívesen

2022. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!