Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Wintec ugró nyereg vélemény?

Wintec ugró nyereg vélemény?

Figyelt kérdés
Nyeregvásárlás előtt állok és találtam használtan egy Wintec Pro Cair ugró nyerget. Alapvetően hobbilovas vagyok, tehát nem fontos igazából, hogy felsőkategóriás nyergem legyen, de tudom, hogy egy jobb nyereg használtan is évekig nyereg még, + nagyon jó áron van. A kérdés igazából az, hogy ugró nyeregben mennyire lehet “mást csinálni”? Egyébként szeretek ugrani, ez áll hozzám a legközelebb, de nincs rá mindig lehetőség, szóval megéri-e megvenni terepezéshez-hobbilovagláshoz-kisebb ugrásokhoz az ugró nyereg, vagy esetleg vegyek egy új univerzális “alsóbb” kategóriát, pl Daslö?

2023. ápr. 23. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Daslő van 10 éve, 115ig abban versenyeztem,még egy militaryt is csináltam benne. Pedig az amugy univerzális. Én személy szerint nem szeretem a wintecet, sosem ültem kényelmesben, világos nadrágot erősen megfogta. Szerintem nézz inkább valami jobb, olcsóbb, használt bőrt. Vannak helyek ahol ki is próbálhatod vásárlás előtt.

Simán lehet ugróban mást csinálni, nyilván egy dijlovas hosszra állított kengyellel nem túl kényelmes. Terepezni, síkmunkázni simán jó.

2023. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából arra voltam kiváncsi, hogy síkra mennyire jó, kipróbálni itt is ki lehet, úgyhogy 100% hogy nem próba nélkül veszem, de nem zárok ki más lehetőséget. Egyébként eddig a Wintec-ről csak jót hallottam, azért jó a másik oldalról is véleményt hallani.
2023. ápr. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!