Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Borsodban bértartás?

Borsodban bértartás?

Figyelt kérdés
Szeretnénk megvenni a második lovamat és neki keresnénk helyet ahol lehetne bértartani. Sok lovardát megjártam így nagyjából tisztában vagyok velük. A kikötés leginkább csak az lenne, hogy a ló kapjon reggel, este takarmányt+ széna és legyen valamilyen legelője, plusz legalább egy kisebb futószáras pálya, valami behúzódós hely a nap és a hó elöl. Olcsó helyet keresek szvl ha lehetséges 50 alatt legyen. Tömeg közlekedéssel elérhető helyen legyen. Előre köszönöm a válaszokat.

2023. júl. 21. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de 50 ezer alatt nem nagyon fogsz bértartást vállalni. Szintén Észak-Mo mi 10 éve 40-ért vállaltuk, most nincs lovunk, de 60-70 alatt nem vállalnánk. (félrideg vagy boxos tartás, nagy legelő beállóval kisebb pályával).
2023. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos jól írja az előttem levő válaszoló... Vannak ilyen helyek, de mind 60-70k felett.
2023. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!