Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki tud jó, olcsó (bérlovaglásr...

Ki tud jó, olcsó (bérlovaglásra gondolok) lovardát K-E. megyében? Ki hova jár (ha K-E. megyeiek vagytok) és mennyire olcsó a hely?

Figyelt kérdés

Lovarda váltáson gondolkozom, hiába jó az edző, a közösség viszont nem. Van 1-2 kedvesebb, de miattuk nem érné meg maradni. Különben is, fejlődni szeretnék, de egész nyáron nem tudtam elmenni, mert minden héten tábor volt.

Ráadásul mindenki csak csicskáztat. A komolyabb, nagyobb segítséget (amit akár élvezni is lehet) sose adnak. Azt mindig a kedvenc kapja. Táborba akkor mehettem segíteni, mikor nem volt ott a 3 kedvenc. Én voltam a beugrós. Ráadásul időpontot se kapok sose lovaglásra. Tudtok valami igazán klassz, családias légkörű, jó edzővel rendelkező, viszonylag olcsó lovardát Komárom-Esztergom megyében? Előre is köszönöm.


2023. okt. 15. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jót vagy olcsót? :)

Döntsd el.

A jónak valamiből meg kell élnie, ugyanúgy az olcsónál is csak azt kapod ami nekik megéri.

Sajnos ez így van, nem jótékonysági műsor.

Ne vedd magadra, nem sértésből írom, de ez így működik

2023. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahova én járok most ott mindkettő meg van. A hely nagyon jó, családi vállalkozás, edző jó, lovak jók, és olcsó is.
2023. okt. 17. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem ahol kedvencek vannak, ahogy írtad, az nem jó edző.
2023. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!