Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas bakancslista?

Lovas bakancslista?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnèk összerakni egy Magyarországon fellelhető lovas helyekből álló bakancslistát.


A lovas kultúrához kapcsolódó helyek (pl. Hortobágy, Mezőhegyes, Bábolna, stb.), szuper akár hagyományos, akár modern lovardák (pl. Nemzeti Lovarda), esetleg olyan helyek, amik valami miatt kiemelkedőek (pl. Lázár lovaspark). Ami mèg èrdekelne, azok a lovas szálláshelyek, ahol èrdemes lovagolni is (erdők, hegyek, tavak a közelben, esetleg valamilyen nevezetessèg megtekintèse lóháton). Lovas rendezvènyeket is szeretnèk összeszedni!


Amiket eddig összeszedtem:


Tenyèsztès:

Hortobágy

Bábolna

Kisbèr

Mezőhegyes

Szilvásvárad


Lovardák, lovas helyek:

Lázár lovaspark

Kassai völgy

Nemzeti Lovarda

Kincsem Park

Vaspatkó lovarda Lakitelek

Club Dobogómajor

Abbázia Club Nemesnèp

Patkó lovarda ès szabadtèri színház

Paripa csárda Debrecen

Pallagi lovarda

El Broncho Ranch

Sarlóspuszta club hotel


Lovas rendezvènyek:

Hortobágyi lovasnapok

Bugaci Kurultáj

Nemzeti Lovas színház előadásai (eddig a Szilajt ès a Herculest láttam)

Nemzeti vágta



További helyeket, tippeket adjatok kèrlek, amiket ti ismertek vagy megnèznètek. :)


Akár olyan lovas versenyek is jöhetnek, amiket minden èvben kb ugyanabban az időpontban megrendeznek (díjlovas, díjugratás, csikós, western, fogathajtás, bármilyen szakág).


Köszönöm!



2023. okt. 28. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Budai Ranch is megérdemel egy helyet ott :)

Egyszer jártam ott, elkötelezett oktató, rengeteg lehetőség, nem mellesleg lovasíjászatot (is) tanítanak. Biatorbágy környéke, hegyes-dombos vidékhez közel. Egy más életérzés volt ott lenni

dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mayer Lovasudvar nagyon jó megéri gyönyörű környezetben található
ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!