Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Daslö ugrónyeregről vélemény?

Daslö ugrónyeregről vélemény?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom egy ugrónyereg vételében, szeretnék vele a jövőben versenyszerűen ugrani is. A lényeg, hogy nem tudom eldönteni melyik nyereg jobb. Az egyik az ugró daslö nyereg a másik pedig a Premier prideaux nyereg. Ha tudtok segíteni akkor légyszi segítsetek melyik lenne jobb válsztás! :)
nov. 14. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Használt márkás nyereg😇

Nekem mondjuk pont Daslö van de ha újra csinálhatnám én használtan vennék valami szupi kis márkás nyerget. Sokkal sokkal jobb minőség mint egy Daslö. Főleg ha versenyszerűen szeretnél lovagolni, akkor mindenképpen márkás nyerget ajánlok. Sok van Facebookon csoportokban, használt de jó állapotú.

nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Daslö egy hobbi nyereg alkalmi lovaglásra. Nézz szét a Krausz centrálnál ott találsz jó ugró és márkás nyerget 200ezer alatt is.
nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!