Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas posztert hol tudok...

Lovas posztert hol tudok szerezni?

Figyelt kérdés

Az a szitu h én nagyon lómániés vagyok és nagyon imádom a lovakat! Honnan tudnék lovas posztereket szerezni? Milyen újság?

Fontos lenne! :P


2009. jan. 3. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy hol laksz,de ha van a közeledben tesco,vagy valamilyen nagyobb áruház(nálunk tesco van),akkor ott szoktak lenni állványokon különféle poszterek.Én így vettem 3 lovas poszteremet is.De esetleg ha akarsz,lehetsz ponyclub tag,ami olyan,hogy (már nem tudom milyen időközönként)kapsz egy nagyobb csomagot,amiben vannak különféle ajándékok,mindig más.Viszont minden csomagban vannak lovas könyvek,és poszterek,és egy kisebb újság. Itt az oldaluk címe:

www.ponyclub.hu

Kicsit drága,de szerintem nézz rajta körül,megéri! :D

2009. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szija! A PonyClub tényleg nagyon jó ötlet, mindig kapsz 1-2 könyvet, egy kis újságot, és abban átalában a középső lap egy A/4-es poszterka szokott lenni. Mindig kapsz valami ajándékot, ló-mintás toppot, lovas kalendáriumot, patkós egeret, ilyesmiket. Sőt, ha éppen jókor lépsz be, akkor a belépéshez még különleges lovas holmit is kaphatsz :) Sok sikert hozzá :)


Amúgy ha jól emlékszem, havonta jár :)

2009. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Boltokban,irószerben esetleg. De a Ponyclub az biztos
2009. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nálatok valamilyen újságárus ez lehet pl: (tesco-ban is) általában a gyerekeknek árult lovasújságolból tudsz szerezni. Deh én a Pony Clubtól szerzem az összeset.
2009. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy nyomtass ki képeket a netről.
2009. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tesco
2010. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elég gáz vagy xd
2012. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!