Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bentlakásos lovastábor,...

Bentlakásos lovastábor, valaki felismeri?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam egy olyan táborról (bentlakásos) ahol egész hétre "kapunk" egy lovat és azt etetjük, itatjuk, nyergeljük....

Arra lenék kíváncsi hol lehet ez? Felismeri e valaki?



jan. 28. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Sok helyen van ilyen, a legtöbb helyen ahol lovastábor van, van bentlakásos verzióra lehetőség is, persze nem mindenhol adott, hiszen kell hozzá szállás, stb.
jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem erre irányult a kérdés, hanem arra hogy egész héten egy kifejezett lóval foglalkozunk mintha egy hétig "lenne" egy lovunk
jan. 28. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

erre gondolsz?

jan. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen is meg nem is. Ilyenre gondoltam csak az nyári egyhetes tábor volt de mindenesetre nagyon köszönöm mindenki válaszát
jan. 30. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Az fszk-nál is ilyen a rendszer, ha nem saját lóval mész, akkor kapsz egy lovat a hétre. Mondjuk itt specifikusan a szabadidomításon van a hangsúly, és nem feltétlenül olyan sok a lovaglás.
jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt esetleg megkérdezhetem még hogy az fszk minek a rövidítése?
jan. 31. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
fiatal szabadidomítók közössége
jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 1. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!